reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

Kari pewnie to jednak jedynki :) Mogą byc szeroko rozstawione bo dzieciaczki często przy mlecznych zębach maja przerwę między jedynkami :)
 
reklama
hmm...myslalam ze zawsze najpierw jedynki wychodza a potem reszta zabkow ;) Julce rośnie już 6 zabek! Ma dwie jedynki na dole i u góry jedynki i dwojki :) A szparke tez ma u gory miedzy zabkami troche ale to daje jej uroku :)
 
ja tez zawsze myslalam ze najpierw ida jedynki,i dlatego mialam dylemat patrzac na dziaselka mojego malca. No ale mysle ze jedynki tez juz w drodze bo dzis maly rak z buzi nie wyjmowal i caly czas byl placz. Chyba ze to te 2ki tak go ola?? Ale znow 2ki juz przeszly przez dziasla i sa na wierzchu wiec nie wiem.......
 
reklama
U nas znowu pojawiło się jęczenie w nocy. Zastanawiam się czy nie idą czwórki lub trójki. Czy wasze dzieciaczki mają już dalsze ząbki? Ciężej przechodzą wyżynanie trzonowych?
 
Do góry