reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

reklama
U nas są już dwa ząbki zaglądałam zaglądałam aż pewnego dnia jak dawałam mu zupkę poczułam że łyżeczka o coś trze i zahacza i pojawił się pierwszy ząbek a dwa dni po nim drugi.
 
U nas są już dwa ząbki zaglądałam zaglądałam aż pewnego dnia jak dawałam mu zupkę poczułam że łyżeczka o coś trze i zahacza i pojawił się pierwszy ząbek a dwa dni po nim drugi.
Nam wychodzą 3, ale jeden już dzisiaj ujrzał światło dzienne - no w końcu, może mniej drażliwy ten mój Pandzio bedzie :)
 
No to gratki :) Ja dziś miałam pierwszy raz od 2 miesiąca życia pobudkę w nocy 0_o Obudził się o 24 , marudził, dałam mu wody do picia, pożuł smoczek od butelki i poszedł dalej spać ;( Jak to nie bolące dziąsła to nie mam pomysłu
 
WOOOOW ale sie zebali posypalo :) SUPER !
My dalej bezzebni ! Nie marudzimy za bardzo i jestesmy grzeczni a jak cos swedzi to se radzimy szorujac tetrowka po dziaslach - Fifol jest samowystarczalny ;) sam se pociera !Dziasla spuchniate ale jeszcze nie na tyle xzeby cos wylazlo z nich - tak mi sie wydaje ! Juz przestalam zagladac mu w paszcze bo zdalam sobie sprawe ze zebala dostaniemy miej wiecej tak jak Patryk ok roku !No chyba ze bedzie ......
surprise!!!!!
 
No i u nas od miesiaca spuchnietych dziaseł wczoraj zobaczylam 2 białe kreseczki dolne jedynki Lewa Jedynka Kreseczka bardziej widoczna/... teraz odliczanie ile sie bedzie przebijacz oby szybko bo u nas straszny płacz i marudzenie:confused:
 
reklama
U nas też dwie dolne jedynki są od 3 tygodni,a teraz coś znów się wykluwa,a szczególnie dziś mały się męczy:( płacze, marudzi i gorączka była od rana. Właśnie szukam informacji na temat Verbucolu i mam nadzieję,że dostanę w Anglii,bo słyszałam,że pomaga.
 
Do góry