reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ząbkowanie

Dziewczyny kochane napiszcie proszę , czy w czasie zabkowania zaobserwowałyscie u swoich pociech obniżenie apetytu? Moja Majeczka znowu przestała mi jesć - je mikroskopijne ilości poplakuje w nocy , jest marudna w dzień no i palce w buzi non stop.....
 
reklama
Jak najbardziej gorszy apetyt może być, nocki nie przespane, marudzenie, luźne kupki, podwyższona tempka.

wow Adiva ale Piotruś zasuwa z zębolkami, zaraz będziecie mieli komplet i spokój. U nas nadal tylko 2.
 
Dziewczyny coraz rzadziej zaglądam ale praca i budowa mnie wykończy.
Do tego doszło u Leny brak apetytu.
Do 15 je posiłki, ale po tej godzinie nie chce już nic przyjmować - normalnie wykręca głowę, wali nią w tył fotelika, gimnastykujemy sie jak możemy z mężem, ale to tylko dla kilku łyżek kaszy. Za to ma większe pragnienie, pije duże ilości, oczywiście za wyjątkiem mleka modyfikowanego.

Wyszła dolna dwójka prawa, ale ona strasznie pcha raczki dalej , jakby miały conajmniej szóstki wychodzić, do tego stopnia że juz dwa razy sprowokowała wymioty.
W nocy jest niespokojna - płacze przez sen, dałam jej nurofen na noc.
Z 8900 waży 8800 - waga leci w dół bo z jedzeniem duży problem
 
Wyszła dolna dwójka prawa, ale ona strasznie pcha raczki dalej , jakby miały conajmniej szóstki wychodzić, do tego stopnia że juz dwa razy sprowokowała wymioty.
W nocy jest niespokojna - płacze przez sen, dałam jej nurofen na noc.
Z 8900 waży 8800 - waga leci w dół bo z jedzeniem duży problem

Dominik tak pchał paluszki na czwórki, teraz tż pcha tylko na drugą stronę buzi. Z tym jedzeniem to faktycznie macie problem. U nas Domiś marudził z jedzeniem przy jedynkach górnych tzn jadł tylko w mniejszych ilościach a bardziej cyc. A teraz przy czwórkach to w ogóle nie zauważyłam braku apetytu:eek:
kuleczko nie chcę się wymądrzać ale może coś bardziej do gryzienia jej dajcie, żeby sobie troszkę dziąsełka poszorowała i przy okazji coś zjadła:sorry:
 
reklama
Spadek apetytu to norma....Ale fakt jak takie pchanie i wyjątkowe akcje zauważyłam dopiero jak nam czwórki szły...a w zasadzie idą nadal....A zaraz za nimi trójki....
Ja od dwóch tygodni latam za młodym z jedzeniem....Zasada jest prosta....mało a często...No i niech pokarmy nie są ciepłe...A najlepiej dać jakiegos flipsa...jest na tyle twardy żeby ulżyć i jednocześnie miękki żeby nie urazić...
Nam też waga spadła...już 400 gramów na minusie a taki prawdziwy hardcore zaczął sie dopiero 5 dni temu...
No i lepiej nie dawać nic przeciwbólowego....Radze dac Viburcol...ale trzeba pamiętać że żeby był jakis efekt to należy go dać te 4-6 godzin przed pójściem spać i potem na sen jeszcze jednego....lek jest homeopatyczny więc spokojnie :-)
 
Do góry