reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

nowe malusie zebulki witajcie!!!
zastanawialam sie co mala tak marudzi patrze w paszcze a tu dosyc ze 2 gorne jedynki ledwo widac to prawa 3 sie przebija:szok:sumujac -jak wyjda to bedzie juz 8:-D:-)czyli tak jak u kasi 25 i mamymai mamy polmetek
 
reklama
u nas nadal nic... czekamy.... marudzi wiec moze to to... a zajrzec sobie nie daje wypycha jezykiem i nie ma jak spojrzec :(
 
a u nas slinotok ciag dalszy. maly ciagle chodzi w mokrych bluzkach :laugh2:zeby wychodzcie.
Szminka gratuluje
Sami 6 zabkow wow! gratulacje
Hana u nas to samo. Smiesznie tak tylko z 2 zebulcami, co?:-)
 
nie wiem czy juz sie pochwalilam szczegolowo ;-) ale mamy pelny komplecik 6cio zabkowy w postaci dolnych jedyneczek, gornych jedyneczek i dwujeczek :tak:

i mam nadzieje ze teraz bedzie troche spokoju niech sobie podrosnie to co wylazlo :blink:

osmiozabkowcy--- to u was juz piekny usmiech jest, wow :blink: ja to nawet niewiedzialam, ze nasze dzieci juz beda takie rozwiniete jeszcze przed pierwszymi urodzinami :shocked2:
 
reklama
Do góry