reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

reklama
gratuluje wszystkich nowych zabkow :-):-):-)
U nas wychodza trojki dwie gorne ale cos sie przebic nie potrafia i mecza malego :-(

No a wiecie co Nikodem miedzy dwoma jedynkami gornymi ma taka przerwe ja tez taka mialam jak bylam mala :tak:
 
:tak::tak::tak:teraz bedzie juz z gorki!!!
myjecie zabki juz pasta? ja :no:mam w palnie w marcu do dentysty z mloda uderzyc:tak:M ma termin wiec ja tez zapisze:tak:zapytam o paste,od kiedy i jaka i czy moze polykac no i czy zabki ladne i nie potrzebuja jakis dodatkowych witaminek:tak:myslicie ze przesadzam???M sie podsmiewuje pod nosem ze mnie:-)ale tutaj zalecaja tak wczesna kontrole...pojde i tak co mi szkodzi...
 
my zabki myjemy szczoteczka i specjalna pasta dla maluszkow bez fluoru.
Nie wiem kiedy w Polsce zalecaja pierwsza wizyte u dentysty, ale chyba kolo 2 roku, albo jak ma juz wicej zabkow. U nas naraie sa 2 i trzeci sie przebija wiec naarazie nie bede szla
 
Ja kiedys wklejalam tutaj link do stronki odnosnie mycia pasta i w ogole dbania o zabki......tam pisali ze teraz to jeszcze za wczesnie (chyba tak po roku dopiero)......Ale ogolnie niby i tak obecnie zalecaja wczesniej niz kiedys.
I tam tez pisali ze do dentysty jak wyjdzie pierwszy zabek :szok: - to chyba lekka przesada :-D
To jest ta stronka
DENTOnet.pl - Stomatologiczny Serwis Internetowy
SZMINKA - w marcu to juz bedzie prawie roczek, a Emi ma juz duzo zebolkow..... mysle ze wcale nie przesadzasz :tak: Wypytaj koniecznie a potem napisz nam co i jak.......

Niby jak wyjda pierwsze zabki to juz z gorki.......ale u nas chyba jednak nie :dry::-D
Kubali wyszly w listopadzie dolne jedynki....niedlugo potem gorne.....i od tej pory jakis przestoj nic kolejnego nie widac :sorry2:
 
i mamy kolejny zabek:-D:tak::-)znowu z cichacza wyszedl bo nawet nie zauwazylam:cool2:dolna prawa dwojka :tak:razem zabkow 8:tak:aaa no i cipunia obszczypana :O(
koral ja tez mam te paste ale ona jest od 3 roku dopiero:tak:tak pisze na ulotce
niczka a twoj smyk potrafi juz wypluwac czy laka te paste?
anetka dzieki za stronke ,zaraz poczytam:tak:
 
reklama
Haaaaa.....mowila ze przesoj.....a tu dzis zagladam w paszcze, a tm gorne dwojeczki wychodza :-D:tak:......po prawej stronie juz pękło dziasełko, a po lewej widac ze juz niedługo :-)
 
Do góry