reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

U nas chyba idą nowe ząbki... Basia jest dzisiaj taka marudna, nie do wytrzymania:szok: Ciągle wkłada coś do buzi i jak ugryzie to płacze-chyba dziewiąty ząbek w drodze:-p

Olcia-w końcu się pojawią-cierpliwości;-)
 
reklama
anusia ladnie ladnie,szybko te zebule u was wychodza:tak:a tak wlasciwie te 8 to chyba wcale n iepolmetek co? wiecej chyba bedzie zabkow niz 16:confused::baffled:
kasia a jak wyjda wszystkie zabki to co bedzie przyczyna marudzenia?;-):-);-)teraz fajnie bo mozna to przypisac zebulkom ale potem hehhe:szok:no ale zycze bardzo zeby to byly zabcie:tak:
 
Szminka-ja wiem:-D Do trzeciego miesiąca jak się darła to "na pewno bolał ją brzuszek" (słowa mojej mamy), a teraz to "na pewno" ząbki:-):happy2: Ale wydaje mi się, że to jednak ząbki, bo przy poprzednich zachowywała się podobnie:sorry2: A tych ząbków ma być dwadzieścia:tak:
 
szminia wlasnie sprawdzilam w ksiazeczce zdr dziecka i mam tu pieknie narysowane i jest tak:
ilosc gornych+ilosc dolnych zabkow--- przedzial wiekowy kiedy sie pojawia

0+2--- 4-8 miesiecy
2+2--- 8-12 miesiecy
4+4--- 12-15 miesiecy
8+8--- 15-18 miesiecy
10+10-- 18-24 miesiecy
czyli razem- 20 zabkow do 2 r z :szok:
 
Melduję, że u nas pojawiły sie górne jedyneczki!!!!!!!!! Uff, całe szczęście, bo mały był straaaaaaaaaaaasznie marudny ostatnio. Dzisiaj już ok.
 
Gratulujemy kolejnych zębulków. A u nas w sumie już 6!!! :tak::-p:szok::shocked2: Najpierw wyszły górne "1" - prawa, a potem lewa. No a dziś zauważyłam górne "2" i to obie. Najpierw myślalam, że tylko prawa, a potem się okazalo, że jednak lewa też. Super, nic nie wiedziałam, bo Nacia nawet bardzo marudna nie była w nocy, tylko śliniła się strasznie, jak to zawsze. Szczerze mówiąc nawet nie wiem, kiedy te "2" wyszły.
 
reklama
:-D Jest jest pierwszy ząbek!!! przebiła się lewa dolna jedynka i prawa idzie tuz za nia.... :-)

jeszcze chwila i bedziemy mialy pelno bialych perełek w buzce :)
 
Do góry