reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

reklama
U nas, tak jak u Smart, tylko 2 dolne, choć przebija się górna 1 prawa, ale mała nie marudzi za bardzo, na szczęście- a ten ząb tco może za tydzień wyjdzie?! Mam nadzieję... A zębulki Emilki śliczne. A mamy bezzębnych dzieciaczków prosze się nie martwić, bedzie dobrze. Martwić to się można, jakby po roku nie wyszły, więc jeszcze trochę czasu jest.
 
cześć dziewczyny
jestem tutaj pierwszy raz i postanowiłam zajrzeć do "działu" ząbkowanie. podobnie jak olcia, ja również czekam z niecierpliwością na nadejście ząbków u córeczki mileny. może mileny mają to do siebie;-)?
 
zapomnialam dopisac, ze mila tez skonczyla 9 m-cy. nie jestescie wiec wyjatkiem :).
baaaardzo dziekujemy za pozdrowionka i rowniez pozdrawiamy.
 
Kurcze, dziewczyny ja chyba w duchu zaczęłam panikować. U nas też ząbków nie widać. Boje się... bo dlaczego?? I żadnych konkretnych objawów ząbkowania też nie zauważyłam. Jedynie wystawianie dziąsełek hehe i takie może troszkę bielsze są. Ale tak, to lipa.
Ślinienie się i branie wszystkiego do buzi to Ola juz ma od 4 miesiąca życia:no:
 
reklama
Już wiem dlaczego dzisiaj nie spałyśmy w nocy! Pojawił się nowy ząbek-prawa górna dwójka:-):happy: Mamy więc już siedem ząbków:tak: A i lewa dwójeczka się przebija... Basię bardzo boli i jest strasznie marudna, ale teraz przynajmniej ją rozumiem...:-p
 
Do góry