reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

reklama
niestety nie zrobię foty bo aparat nam się zepsuł:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:narazie nie kupimy nowego:zawstydzona/y::-( chyba że tel uda mi się zrobić
 
Coraz wiecej zabkow maja nasze dzieciaczki GRATULUJE :-)

Nikodemkowi wychodzi kolejny zabek juz 6 strasznie jest dzisiaj marudny - slini sie okropnie, znowu wiecej kupek dzisiaj rzadkich i temperatura troche podwyzszona oby zabek szybko sie przebil.
 
Dziewczyny mam pytanie, dzis w zasadzie przez przypadek zauwazylam na dolnych dziaselkach biale kreseczki w miejscach gdzie beda przyszlosciowe dwojeczki... Tak wiec nowe zabki tuz tuz. :tak:Ale dziwi mnie ze ida dolne dwojki jak nie ma rzadnych gornych zabkow czy to noralne:confused: do tego kazda pieluszka z kupka no slinki co nie miara.... A paluchy normalnie non stop w pyszczku.

Acha no i kupilam pierwsza szczoteczke do zebow. Ja mam straszne zeby i jakos mam stracha by moj ptys nie mial podobnych. No i Dawidek na jej widok az piszczy z radosci i cieszy sie gdy mu nia jezdze po tych dwoch perelkach.:-D:-D
 
Moja Olusia nie ma jeszcze nic. Mam nadzieje, ze nie dlugo pojawia sie, bo tak bardzo slini sie i meczy sie w nocy.
 
reklama
Do góry