reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zabkowanie czyli zeby, zabki, zabeczki!!!

Hihi, Reamon ale ważne że rosną! U nas też wyrosły po swojemu, a wszystko zaczęło się od górnej dwójki. teraz są 4 na górze i 2 na dole z czego jeden krzywo urósł. Teraz od miesiąca rośnie pierwszy trzonowy i coś mu ciężko idzie...

Gratuluję nowych ząbków wszystkim Szkrabom! Niech rosną piękne i bielutkie!
 
reklama
Gratulujemy zeboli!
U nas juz 10, dolne czworki od tygodnia, teraz czekamy na gore...moze juz nawet sa tylko ja sie nie odwaze wsadzic jej palca...ostatnio w przyplywie radosci ugryzla naszego czercowego Julka do krwi...a on chcial ja tylko herbatnikiem poczestowac:)
 
Krwawe historie się zaczynają,hihi;-)
Niestety ja mam teraz bardzo mało czasu dla siebie,Oliś bardzo ciężko przechodzi wyżynanie się górnych czwórek,lewą już mamy a teraz daje popalić prawa...od 5 nocy praktycznie nie śpię,mały budzi się co godzinę na picie i po smoczek:-(po drzemce południowej budzi się z płaczem i pcha paluszka do buzi,marudzi cały czas....dzis mieliśmy iść do ZOO,było cudnie na dworze,ale niestety mój mały króliczek płakał przez półtorej godziny tak żałośnie...:-:)no: bardzo mi go żal i modlę się żeby w koncu te zęby wyszły na dobre,męczymy się oboje.
 
Biedny Olis...niech te zabki juz szybko i bezbolesnie wyjda....


Ola dorobila sie 13stego kielka....gorna lewa trojka
 
a my jestesmy chyba jedyni,ktorzy maja kompelt zabkow. nie macie pojeca, w jakim szoku bylam,jak tak szybko sie ich dorobilismyza to przy ich myciu zawsze wielki placz i awantura.
 
OLu zycze duzo cierpliwosci, i mam nadzieje ze przy kolejnych zabkach Olis nie bedzie tak cierpial:-)
Julia, gratulacje dla twojego szkraba:-)
 
Olu wspołczuje ,biedny Oliś się męczy..buziaczki dla niego..
Wiki juz ma tyle zębów ,że nawet nie jestm w stanie policzyć hehe. a najlepsze to,że nawet nie wiem kiedy jej wyszły..poprostu zero nic kompletnie nie czuła..życzę wszystkim bezbolesnego ząbkowania.
 
reklama
Moj ma 10 zeboli ale nie czworki tylko na moje oko to sa piatki! Teraz czekamy na dolne i podobnie jak u Oli nocki to wielkie wyzwanie!!!!! Na dodatek nie ma jeszcze wszystkich zebow a juz zlamal sobie prawa gorna jedynke!!!! Tak mi go zal ale dobrze ze teraz to wyglada tylko jak krzywy zabek a nie jakby byl szczerbaty!!!!

Gratulacje dla wszystkich zabkowiczow a szczegolnie dla malca od Joli bo miec juz cale uzebienie w tym wieku to juz cos!!!!
 
Do góry