reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zabkowanie czyli zeby, zabki, zabeczki!!!

Reamonn, Allanek nie ma 4 tylko wlasnie gorne 5 i te lapki tez wsadza soebie do buzki az tak gleboko ze czesto wymusza wymioty! Nie wiedzialam co to jest i dlaczego ale mysle ze gfo to tak boli i nie wie dokladnie w ktorym miejscu ten bol! Posmarowalam zabki i dziaselka i przestal wciaskac lapki do gardla! Tak mam za kazdym razem po jedzeniu!!!
 
reklama
Agatko, no właśnie, u nas dokładnie tak samo to wygląda. Jak Kaja zaczyna się nudzić i nie zagadam jej czymś to łapki w buzi az do wymiotów.
Biedactwa nasze... oby szybko te zabki powychodzily. Pomyslec ze juz rok minal odkad sie z zabkami meczymy.
 
Kochane Cioteczki...uwaga uwaga!!!

Mikołajek od wczoraj ma pierwszego po 15 miesiącach ZĘBOLKA!!!!
NARESZCIE. :-):-)

Pobił rekord rodzinny własną mamusię, ja dostałam ząbka dzien przed roczkiem...

Pozdrowienia ślemy
 
No Mikołajku,nareszcie i ty się doczekałeś,chyba jako ostatni z lipcowych dzieciaków!:-):tak: Ale najwazniejsze,że już JEST! gratulujemy!:-)

U nas wyszła kolejna 4ka i mamy razem 10 zęboli,teraz szykuja sie górne trójki,na dole narazie 4 ząbki ma Oliwierek.
 
Gratulacje dla pierwszego Mikolajkowego zabka!!!!!!!!!!

A czy ktoras z Was wie moze co to znaczy *miec komplet zebow*...bo nie wiem na jak dlugo mam sie jeszcze nastawiac...Julka ma juz 12, wszystkie 4 i teraz czekam na 3...5 tez wychodza czy jak? Bo chcialabym ten temat miec juz "odhaczony":)
 
reklama
Do góry