reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

Asia 85 u nas wyszły na pół roku, ale objawy były ze trzy miesiące wcześniej...widac było je przez dziąsła, plus ślina, gryzienie wszystkiego, marudzenie...także jak najbardziej moze być i u Ciebie( a raczej malucha) ząbkowanie, a niektórym to wychodzą i w czwatrym i w piątym miesiącu a nawet jeszcze wcześniej sie zdarza...
 
reklama
narzekałam wczoraj, że tylko 4, wracam z pracy, a tu górna prawa dwójka się pojawiła:-D, a więc mamy 5 zęboli
 
dziewczyny U Nas Dopiero Dzień Po Roczku Zastukała Pierwsz Górna Jedynka Czyli Na Razie Mamy 3 Sztuki :-):-):-) Może Teraz Coś Się Ruszy:-d:-d
 
Cześć dziewczyny dawno mnie tu nie było więc serdecznie was wszystkich pozdrawiam . Mam problem z zębami trzonowymi zwanymi chyba czwórkami z lewej strony wyszły pięknie ale z prawej dzeje sie chyba coś nie dobrego bo od tygodnia dziąsłoa w tym miejscu (na dole i na górze) są poprostu sine wiem że ja to nie boli bo naciskałam ale dwa dni temu w nocy miała tem,perature po czopku znikneła (37,7) i od tamtej pory zaczeła się budzić w nocy czy któraś z was miała podobny problem. Z góry dziękuje za odpowiedzi p;pozdrawiam Paulina z Córcią Mają
 
Matiś - gratulacje dziurkaczu :):):)

Palina84- u nas też zdarzały się takie siniaki - wylewy w dziąśle jak zęby wychodziły, nie wiem jak przy 4 - nie widziałam, ale przy jedynkach i dwójkach takie mieliśmy, dziąsła "ślicznie" zmieniały kolorki - myślę że to nic strasznego i że ma prawo tak być...
 
reklama
Matisiu! Gratuluję!


A u Wojciaszka 10 ząb - prawa górna czwórka do kompletu z dolną. A następne czwóreczki idą tuż tuż.
 
Do góry