reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

Gratulacje dla nowych zębaczy.
Ale czy to już tylko Matisek nam został? Matisek nie martw się masz tyle ciotek zrzucimy się na siakąś sztuczną szczękę :-)
a tekst Mamoota naprawdę niezły też się uchachałam.
 
reklama
A ja zapomniała napisać że Kuba odkrył wczoraj że ma zęby u góry i u dołu, a co zatym idzie że może nimi pozgrzytać.
Nie muszę dodawać że dostaję od tego gęsiej skórki na wszystkim na czym się da :-)
 
Sumka to możemy sobie przebić piatkę...ja tez tego nienawidzę - niech sobie mlaska, ciamka, dłubie w nosie i puszcza bąki ale niech na litość boską nie zgrzyta przy mnie zębami ;) (a właśnie ostatnio trafił sobie paluchem no nosa - własnego - bo do naszych to mu się już zdarzało, pokręcił nim w środku po czym wsadził tego palucha tradycyjnie do buzi - widok przedni ;))
 
na tą sztuczną szczękę to ja też Daniela zapiszę, wyszedł nam jeden i cisza coś tam się wykluwa ale jak na razie w paszczy echo
 
Basia, dajesz czadu:-D :-D :-D
Fusiku, przy jednym zębie sztuczna szczęka nie przysługuje!:no: :-D
Matiś, ostatni będą pierwszymi!:tak: :-)
 
U nas dalej tylko 2 dolne jedynki i na razie nie zapowiada się nic więcej:-)
pozdrawiamy wszystkich zębaczy i tych co jeszcze czekają:-)
 
Ale czy to już tylko Matisek nam został? Matisek nie martw się masz tyle ciotek zrzucimy się na siakąś sztuczną szczękę :-)

Matisek nie jest osamotniony- na sztuczną szczękę Martusia też się zapisuje, ząbków jak nie było tak nie ma... :tak: powiem wam, że mnie to już zaczyna trochę niepokoić, w końcu ma już 10 miesięcy...
 
reklama
Kasia luzik, jak nie wyjdą do półtora roczku wtedy trzeba iść do dentysty. Córka moich znajomych zapuściła zęba grubo po roku i mimo wszystko jest uroczą dziewczynką :-)
 
Do góry