reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

już zapisałam Olę na rano do lekarza. Tylko czy uda nam się zbić temperaturę. Czopek działa już godzinę. A ona cała spocona i czółko nadal gorące. Może troszke chłodniejsze. Ale tylko trochę.
 
reklama
Miki o dziwo nie gryzie, a ma już czym :-) Zdarza mu się jedynie zacisnąć zęby jak sprawdzam palcem, czy jest coś nowego - boli jak fiks!:eek:

Już nigdy, przenigdy nie pochwale mojego synka. Najpierw wtopa ze spaniem - pochwaliłam, to nastepną noc miałam rzeźnie, a teraz gryzienie - pochwaliłam, a przed chwila tak mnie ugrył przy karmieniu, że mi świeczki w oczach stanęły!:eek:
 
Fredka, u nas przed pierwszym ząbkiem była taka wysoka gorączka i żadnych innych objawów. Przeszło. Trzymam kciuki, żeby to było tylko to!
 
Mnie Mati dwa razy ugryzl...jak bral brodawke do buzi to mu sie przypomnialo zeby ba-ba powiedziec i zabki wyladowaly na maminej sutce...brrrrr nigdy wiecej...
Fredka - niektore dzieci goraczkuja przy zabkach...ale nie wiem jak wysokie tempeteartury maja wtedy...
 
MAXIKOWI DZIS WYSZEDL 5 ZABEK.MA JUZ NA DOLE DWIE JEDYNKI I DWOJKI.A DZISIEJSZY TO GORNA JEDYNKA,ALE ANI RAZU PRZY TYM NIE GORACZKOWAL.
MAM JESZCZE PYTANIE DO WAS-KIEDYS PISALYSCIE O CZOPKACH PRZECIWBOLOWYCH NA ZABKOWANIE ,MOGLYBYSCIE PODAC NAZWE,JESTEM TERAZ W POLSCE TO Z CHECIA KUPILABYM,ALE NAZWA JEST MI NIEZXNANA.PAMIETA KTORAS Z WAS??/
 
Fredka,
u nas niedawno była taka gorączka bez zadnych innych objawów. Lekarka powiedziała że to nie od zębów bo taka wysoka od zębów być nie może. Gorączka po czopku (paracetamol) też nie przeszła, podalismy jej Nurofen.
Okazalo sie zreszta po wizycie pediatry że podałam za mała dawke paracetamolu. Ostatecznie gorączka przeszła i nic sie nie wydarzyło więc jednak myślę że taka temperatura moze się pojawic przy ząbkowaniu.
Kajka,
może masz na mysli Viburcol?
 
Kajka my uzywamy takich ogólnie rozluźniających usppokajających -homeopatyczne VIBURCOL
Natomiast typowo przeciwbólowe tez są - chyba panadol czy inne - nie wiem ale to na pewno w aptece ci powiedzą - to się wtedy zamiast syropku daje...
o - zresztą widzę że Kasia już pisał...
 
DZIEKI KASIU-JUTRO PEDZE DO APTEKI PO TE CZOPKI BO MAXIOR,BARDZO CIEZKO PRZECHODZI ZABKOWANIE.JEST BARDZO MARUDNY,NIE MOZE SPAC SPOKOJNIE ANI W DZIEN A W NOCY TO JUZ WOGOLE MAMY MAKABRE.MOZE CZOPKI COS POMOGAA,BO JUZ NIE MOGE PATRZEC JAK SIE MECZY ,A I MNIE CHRONICZNY BRAK SNU LEKKO MOWIAC DOBIJA.:no: :wściekła/y:
 
O WLASNIE BASIU, O COS TAKIEGO USPOKAJAJACEGO I WYCISZAJACEGO MI CHODZI.MAM NADZIEJE ,ZE POMOZE.PRZECIWBOLOWO STOSUJE IBUFEMI ,TROCHE POMAGAL,ALE NA ROZDRAZNIENIE SPROBUJE TEGO O KTORYM PISZECIE.
DZIEKI DZIEWCZYNY.
 
reklama
BASIU,A WIDZISZ POPRAWE PO ZASTOSOWANIU CZOPKOW.??BO NAPRAWDE OSD KIEDY MAXIKOWI IDA ZEBY TO ZMIENIL SIE BARDZO,MARUDNY DO TEGO STOPNIA ZE ZACZELAM DO NIEGO WOLAC BUCZEK,NIC TYLKO BUUUU,BUUUU,BUUUU A Z NATURY TO BARDZO POGODNY DZDZIOCH,SZKODA MI GO BARDZO ZE SIE TAK MECZY.
 
Do góry