reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki, ząbki.. idą ząbki!!

Kurde dziewczyny ja nie wiem o jakich goraczkach wy mowicie! Mala nawet nie dala po sobie poznac ze sie zeby przebijaja :)
 
reklama
Kochana bo to pierwsze u nas też tak było jak dolne wychodziły i u wiekszosći tu:p spokojnie przyjdzie i na was czas ...tylko poczekaj na górne :p no chyba że traficie do grona rzadkich szcześliwców u których wszystkie ząbki wyjdą bez objawowo :D
 
Kurde dziewczyny ja nie wiem o jakich goraczkach wy mowicie! Mala nawet nie dala po sobie poznac ze sie zeby przebijaja :)


Dolne jedynki wyszły po kilku dniach Marudzenia... a potem szły górne 1 i 2 - czyli cztery zęby naraz. Biegunka, wymioty, płacz - koszmar. Obyś tego nie doświadczyła...
 
My też nadal bez ząbków... :-)Ale Amelka jest grzeczna, nie marudzi, jest wszystko ok, z tym, że ślini się okrutnie od jakiś 2 tyg... Pediatra twierdzi, że ma rozpulchnione dziąsła, 2 kwadraty (a raczej "buły") na górnych jedynkach - ale to już jakieś 2 miesiące - jak dla mnie to na zęby się nie zapowiada :-D;-) ale ja się nie znam szczerze przyznaję :-)
 
Marisamm – wiadomo, każdy powód jest dobry :-)

Jeanta – gratulacje dla Ciebie i Nelusi :-) Masz widocznie szczęście, że mała tak dobrze to znosi :-)

Ja u Kubulka coś tam czuję pod palcem, a tata mi szepnął, że jak wczoraj go karmił to jakby mu coś stuknęło o łyżeczkę, ale za bardzo nic nie widzę, a mały średnio chce mi cokolwiek pokazać.
 
dziewczyny gratuluje zębolków i musze sie pochwalic bo kilka dni temu nam kolejny zabek wyszedł tym razem to juz 5 czyli mamy juz 3 na górze :))
 
gratulacje dla nowych zabkow :-) Ja juz sama nie wiem ile idzie nam na raz, na pewno 2 ale moze sie i okazac ze wiecej, bo mam jeszcze kilku podejrzanych:sorry2:. Noc dzis byla ciezka, pobudki z placzem co godzine. Nie za bardzo tez kumam o co chodzi z gryzakami, bo nasz ich uzywa wylacznie w miejscach, gdzie nic sie nie dzieje, w tych rozpulchnionych nie, bo go boli (placze, jak sie przypadkiem tam dotknie) :baffled:
 
reklama

Podobne tematy

M
Odpowiedzi
13
Wyświetleń
527
MamaNieznośnicy
M
Do góry