reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki ząbki, czas na Was :)

reklama
Witajcie dziewczyny.

Powiedzcie mi czy Wasze maleństwa też tak ekspersowo ząbkują, czy tylko moje takie niecierpliwe jest. Patrycji właśnie wyrzszła ostatnia trójka. Do końca ząbkowania zostały jej już tylko piąki.
 
witajcie:)mój maluszek ma roczek,pierwsza akcja z zębami zaczeła sie gdy bączek miał 4,5 miesiąca.długo się męczyliśmy aż się przebiją(marudzenie,śliny full i podstawa gryzienie wszystkiego co sie da.w chwili obecnej mamy osiem ząbków i znów się zaczyna,przebiły sie trzy czwórki naraz.czały czas gryzie wszystko co możliwe,na szczęście nie mamy gorączki ani biegunki,jakoś przetrwamy to ząbkowanie.trzymam kciuki za wszystkie ząbkujące bąbelki:)))
 
Kbetina spojrzyj sobie na listę na tym wątku i tam zobaczysz ile kto ma ząbków:tak:trudno powiedzieć są i takie dzieci że mają duuuzo ząbków np. Florcia survivor i są i takie któe mają 2 lub 3:tak:mój KUba ma obecnie 8:tak:
77mamakacperka no to super że żabkuje ci syn bezobjawowo:tak:Kuba najgorzej przechodził dolne 4:sorry:
Lenka no szlejesz kobitko:tak:brawo!:tak:

Kubie wychodzą góne czwórki przy zaskoczeniu pani doktor:-Dtak więc łamiemy wszelkie schematy ząbkowe i jak się zanosi bez dolnych 2 będziemymieć wszystkie 4:-D:-D:-D:-D
 
Gratuluje nowych perełek.
U nas czwórki na górze juz są,a teraz sie przebiła dolna dwójka i dziąsła na dole spuchnięte więc czwórki idą
 
Kbetina spojrzyj sobie na listę na tym wątku i tam zobaczysz ile kto ma ząbków:tak:trudno powiedzieć są i takie dzieci że mają duuuzo ząbków np. Florcia survivor i są i takie któe mają 2 lub 3:tak:mój KUba ma obecnie 8:tak:
77mamakacperka no to super że żabkuje ci syn bezobjawowo:tak:Kuba najgorzej przechodził dolne 4:sorry:
Lenka no szlejesz kobitko:tak:brawo!:tak:

Kubie wychodzą góne czwórki przy zaskoczeniu pani doktor:-Dtak więc łamiemy wszelkie schematy ząbkowe i jak się zanosi bez dolnych 2 będziemymieć wszystkie 4:-D:-D:-D:-D

Widzę że zgodnie z listą na wątku, moja Patrycja jest w mniejszości 16-sto ząbkowców ;-).
 
Lenka szalejesz na maxa:-D:-D:-D:-D:-D:-D Gratki!!!!
Kbetina no nieźle wyposażone jesteście w zębolki:-D:-D:-D:-D
a nam się wyżynają następne, ale jeszcze chwileczka;-) co do szczoteczki, to mamy, to i owszem ale na razie ją konsumujemy:-p czyli traktujemy jak gryzaka:sorry2:
 
Brawo krokodylki
U nas pokazala sie prawa dolna czworka:tak:
0 zębów
Emilka
Patrycja Aneci

2 zęby
Blu
Maja

3 zęby

4 zęby
Gabi
Natalka

5 zębów
Zainab
Lenka

6 zębów
Zosia
Ika

7 zębów
Szymonek Pearl
Oliwka
Wercia

8 zębów
Karolcia
Antoś
Zu
Tymuś
Kubuś
Adaś
Tosia
Wikusia

9 zębów
Julka

10 zębów
Patrycja
Szymuś Heksy
Maciuś

11 zębów
Gabi
Misia

12 zębów
Misiek-Fisiek
Olga
Tymeczek Haszi

16 zębów
Florka
Maks
 
reklama
Brawo dla nowych nabytków. Jak szaleć, to szaleć. A co:cool2::cool2::cool2: W takim razie i my się dołączamy do grona szczęśliwców z nowymi perełkami:-D Dwie dolne czwórki ujrzały światło dzienne. Brakuje już tylko jednej:tak: Jupi:-)

0 zębów
Emilka
Patrycja Aneci

2 zęby
Blu
Maja

3 zęby

4 zęby
Gabi
Natalka

5 zębów
Zainab
Lenka

6 zębów
Zosia
Ika

7 zębów
Szymonek Pearl
Oliwka
Wercia

8 zębów
Karolcia
Antoś
Zu
Tymuś
Kubuś
Adaś
Tosia
Wikusia

9 zębów

10 zębów
Patrycja
Szymuś Heksy
Maciuś

11 zębów
Gabi
Misia
Julka

12 zębów
Misiek-Fisiek
Olga
Tymeczek Haszi

16 zębów
Florka
Maks
 
Do góry