reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zabieg łyżeczkowania

reklama
Cześć.
Pisze z takim zapytaniem iż jutro idę niestety do szpitala ponieważ ciąża obumarła w 8 tygodniu (bliźniacza brak akcji serca)
Pani doktor powiedziała że jutro pójdę dostanę tabletki poronne jeśli nie oczyszczę się sama w środę będzie zabieg lyzeczkowania i moje pytanie brzmi co jest gorszd zabieg czy te tabletki nie ukrywam że boję się tych tabletek bardziej niż zabiegu.
Ja poroniłam w 12 tygodniu. Najlepsze było to, że lekarz powiedział, że mogę iść na zabieg, a mogę czekać, aż się sama oczyszczę... Do dzisiaj nie wiem co o tym myśleć. Poszłam na zabieg rano, wyszłam ze szpitala koło 16 już. Wszystkie bóle minęły, nawet długo nie krwawiłam po zabiegu, mimo że w szpitalu powiedzieli, że to może jeszcze 'chwilę 'potrwać.
 
Hej, niestety również jestem po zabiegu który był w sobotę.

mam pytanie może Wy mi podpowiecie. Od piatku jestem na l4 ale nie jestem w stanie wróić do pracy . Czy Gin może mi je przedłużyć ? jak z nim pogadać żeby je przedłużył ?
 
reklama
Hej, niestety również jestem po zabiegu który był w sobotę.

mam pytanie może Wy mi podpowiecie. Od piatku jestem na l4 ale nie jestem w stanie wróić do pracy . Czy Gin może mi je przedłużyć ? jak z nim pogadać żeby je przedłużył ?
Mi bez problemu chciał przedłużyć, ale wzielam macierzyński. Pogadaj z nim szczerze, że psychicznie potrzebujesz odpocząć, powinien dać.
 
Do góry