reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZABAWKI - te mądre, uczące i fajne :-)

kasiawilde to do tej książki jeszcze mata i figurki zwierzatek było za 22zł?
jesli dobrze zrozumiała to super okazja

ja tez mam w planach kupić zwierzaki, chyba nawet takie same jak martadelka kupiła :-)
 
reklama
mamoM to wygląda jak książeczka, po prostu połowa ksiażeczki to przegródka gdzie ukryta jest mata i zwierzątka :) ani książeczka ani zwierzątka jakieś fantastyczne nie są, ale to maluch oceni :p
 
pogubiłam się i nie wiem czy to pytanie tutaj czy do naszych recenzji...

ale co myślicie o czymś takim:

FISHER PRICE LITTLE PEOPLE 5429 W KÓŁKOWICACH TOR (2762021592) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

mój Kubi ma straszną fazę na resoraki (po 3zl w pepco ;) i muszę mu opierać przewijak o łóżko i to jego zjeżdżalnia, od dwóch tygodni po kilka albo kilkanaście razy dziennie! podobają mi się garaże itp... ale, że moi rodzice niedługo nas wyrzucą z domu przez nawał rzeczy, które mamy, pomyślałam właśnie o takim torze, który się składa... nie uważam, żeby był wart 100zl, ale to byłby prezent pod choinkę dla małego od mojej teściowej ;)
 
mamoM no niestety seria little people nie należy do tanich :/ a u nas niestety to, że można by go było złożyć ma ogromne znaczenie... a Wy zdecydowaliście się na jakiś garaż?
forever dzięki ;)
 
reklama
Kasiawilde - spoko, Młoda nie miała raczej kontaktu z czymś takim - chyba, że w żłobku - bo by była zachwycona zapewne.... :-p Dla Krysi im większy samochód tym lepszy :-D
 
Do góry