reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZABAWKI - te mądre, uczące i fajne :-)

A ja z takich mądro-uczących zzabawek to najbardziej lubię te kreatywne i takie, które mają dużo funkcji, albo wrecz przeciwnie - jak np gry edukacyjne (Zabawki edukacyjne - SKLEP szkolnis.pl) gdzie cała zabawa i potencjał, jaki w niej tkwi wychodzi w trakcie grania, a nie, że się musi zaraz wiązać z jakimiś światełkami i innymi cudami.
Prostota czasem "rządzi" jak to u nas lubimy mawiać po kupnie zabawek.
 
reklama
forever szkoda ja też byłam zainteresowana ...:-(
Mogę Ci kupić, no ale czy się opłaca z uwagi na koszt przesyłki :baffled: A tak wogóle to firmy Dickie jest fajniejszy zestaw z niebieskim tramwajem, małym autobusem i radiowozem w amerykańskim stylu - ok. 80 zł - niestety w pracy nie wstawie linka do Allegro ale jak wpiszesz "tramwaj" i "Dickie" to napewno Ci się pokaże.
Kasiawilde - też tak myślę.... :-D
Aestima - pomysł przedni - mam sklep Fluggera za rogiem i przedają małe puszki jako próbki - ale gdzie kupić takie klocki.... :baffled:
 
wyciosać:-D:rofl2:

A tak serio- to dla stolarza nie powinien to byc chyba problem??? Można też kwadratowe i bloki z nich robić:tak:
 
Bloki niee... Gdzie ja stolarza znajdę dla takiej roboty, jesli już to mi zaśpiewa taką cenę, że.... :szok: Tatę Młodej zaraz urobię w tą akcję....
edit: Albo kupić gołe klocki tylko one pewnie polakierowane będą.... :baffled:
 
forever można użyć zwykłych drewienek, takich deseczek. Bodajże mozna kupić w sklepach malarskich ale też i widziałam chyba w nanu-nana:-) nawet mam takie 3 kawałki drewianka, chciałam na to coś nakleić, coś wymyślić, ale leżą od paru lat w kartonie, kupiłam na allegro, takie deseczki przeważnie do decoupażu się stosuje
 
reklama
Do góry