reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki/prezenty na różne okazje.

Ja dziś byłam w smyku i atalanie.Poprostu zatrzęsienie zabawek i ubranek dla dzieci i nie wiadomo co wybrać my jeszcze nie mamy sprecyzowane kto co kupuje malej na swieta.Ale juz niedługo ustalimy.dzis bylismy ogladac co ewentualnie sie przyda
 
reklama
U Nas podobny problem jak u Was
chcielismy kupic taki zestaw do majsterkowania, ale juz widze porozrzucane czesci wszedzie w domu :sorry2: ... odkurzacz o tak i chyba Go kupimy ... napewno w zestawie prezentowym musi sie znalez jakies auto - synus sie bardzo zainteresowal autami wszelkiej masci (warunek musi miec mozliwosc na nim usiąść;-))- juz zakupione - duza policja :-)... dostanie tez 100szt klocków drewnianych ... no i pelno owoców (jako ze alergik i słodyczy jesc nie moze-ale z tego sie akurat ciesze ;-))
a tak poza tym to mielismy jeszcze z aut do wyboru auto sterowane, ale wydaje mi sie ze jeszcze za malo kumaty jest, byla tez wizja quada na akumulator, ale za malo miejsca w domu - chyba ze u dziadków by Go trzymal;-) .... no i jesli bym faktycznie patrzyla na to co go interesuje to musialabym kupic rzeczy jak dla doroslego komórke, aparat, kamere :-D;-) ... podróbki dzieciece nie s tak fajne jak te prawdziwe ;-)
 
moniqa Masz rację jak ja bym patrzyła co interesuje małą to albo bym miała w pokoju 5 szaf z ubraniami i 20 regałów z zabawkami małej albo musiała bym kupić komórkę,pilota do tv tysiąć garnków,szklanek,sztućccy kartonów kartoników i wszelkiej maści pojemniczków do których można wejść albo coś włożyć.
 
NO to ja chyba z tych wyrodnych matek bo u nas w tym roku dzieciaki od nas nie dostana zadnych zabawek, bo w tym roku inwestujemy w gry i puzzle.
Juz kupilam dla starszego gre "Bajkowe Kalambury" i puzzle 120 trojwymiarowe, a mlpoda tez dostanie puzzle 3 w 1 no i drewniane misie do ukladania ktore uwielbia. Dziadki tez maja powiedziane ze w tym roku chcielibysmy zeby dostaly jakies gry albo puzzle. W domu pelno zabawek a widze ze ostatnio dzieciaki wola pograc, jak dla mnie totez fajna sprawa bo spedzamy z nimi wiecej czasu.
 
Witam mamy starszych dzieci. Mój synek ma 9 miesięcy, więc zaglądam tu gościnnie.
Liczę na wasze doświadczenie w sprawie sanek. Jakie najlepiej kupić? Drewniane, czy metalowe. Które się lepiej sprawdzają???
Chcemy się już zabezpieczyć, żeby być gotowym jak spadnie śnieg.
Pozdrawiam
 
Ja planuję kupić drewniane ze stabilnym oparciem. Sądzę, że dobre oparcie jest najważniejszym elementem, płozy mogą być metalowe
 
My mamy drewniane z oparciem, z możliwością pchania - z tyłu drewniana rączka, którą można później odmontować, jak i ciągnięcia (w zestawie był sznur do zawiązania). W tamtą zimę świetnie się sprawdziły.
 
reklama
Do góry