reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki/prezenty na różne okazje.

reklama
ucieszy sie pod warunkiem ze ma jakies zapedy do porzadkowania w domu ale on jest fajny i gadajacy wiec mysle ze bedzie ok
 
Ja mojemu synkowi kupiłam na roczek samochód - jeździk, pchacz. Mimo, że jest jeszcze malutki bardzo ładnie się nim bawi - prowadza sobie, siada, schodzi, majsterkuje przy nim, i oczywiście woła brymbrym. Myślę, że jest to bardzo fajna zabawka do domu w zimę (jeśli ktoś ma trochę miejsca w mieszkaniu). Potem będzie jak znalazł na wiosnę do jeżdżenia po ogródku czy parku.
 
No takiemu durzemu facetowi to na pewno.Ja kupie stół i krzesła do pokoju malucha ale jak już będziemy na swoim teraz to miejsca mam malo bo mieszkamy w 3 w jednym pokoju
 
reklama
Ja musze pomyśleć o czymś edukacyjnym bo jedej jeździk juz mamy
klocki duplo sa super:tak: Zestawy samych klocków (takie wiaderka) są od 1,5 roku, a zaestawy tematyczne (np. zoo, wieć itp) os 2 lat. Wiki ma 15 miesięcy a lubi sie bawić klockami.
elfica - ten stolik co jest na zdjęciu na avatarze moja mała uwielbia, mimo, że jedno skrzydełko motylka juz ułamane...
 
Do góry