reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki/prezenty na różne okazje.

Moja córcia namietnie oglada ksiazeczki z serii " Obrazki dla maluchów" Sa one bardzo kolorowe, w twardej oprawie i z podzialem na rozne tematyczne dzialy: np. przyroda, wies, male stworzonka itp. Ogladamy je razem i ja ja przepytuje co jest na danym obrazku albo oni mi pokazuje i ja jej mowie co tam sie znajduje...
 

Załączniki

  • P1110604.jpg
    P1110604.jpg
    33,4 KB · Wyświetleń: 30
reklama
Dziewczyny pomóżcie :-).Co można kupić dwulatce na urodziny? Nie mam żadnego pomysłu na prezent,a jutro bądz naj póżniej w piątek muszę go kupić! Pomóżcie
Z góry dziękuje :-)
 
W tym wieku pewnie dziewczynki jeszcze sie nie bawia laleczkami..hm... A moze zapytaj sie rodzicow?
Ja sie zawsze pytam co mam kupic (no przynajmniej mniej wiecej). Ogólnie zabawki i rzeczy troche kosztuja wiec tez szkoda wyrzucac pieniadze na cos, co byc moze sie nie przyda:tak::tak:

Powodzenia:-)
 
U mojego dwulatka i wielu znajomych,którzy maja 2-3 latki strzałem w dziesiatke jest zestaw z ciastoliną.Polecam.:tak:
 
Dziewczyny pomóżcie :-).Co można kupić dwulatce na urodziny? Nie mam żadnego pomysłu na prezent,a jutro bądz naj póżniej w piątek muszę go kupić! Pomóżcie
Z góry dziękuje :-)

Ja ostatnio kupiłam malej zestaw dla lekarza :tak: Stetoskop i takie tam :tak: Jest mega zadowolona :tak:
Lubi jeszcze wozić misie wózeczkiem :tak:
Jeszcze może coś czym można się bawić w pisakownicy, są to rzeczy, które się nagminnie gubią i psuja, więc trgo nigdy za wiele :rofl2:

Moi goście wiedzą, że osoba która kupi małej ciastolinę piaskoline lub coś w tym, stylu będzie musiała sobie zapraszać moje dziecko do siebie celem pobawienia się takim wspaniałym prezentem :rofl2:

Mam nadzieje, że pomogłam :tak: Aczkolwiek każde dziecko ma inne upodobania :sorry:
 
ja bym radziła zapytać rodziców co dziecko lubi, moja córeczka na przykład nie lubi lalek, więc jakby dostała lalkę to nie byłaby zadowolona :happy: może jakaś ładna książeczka :confused:. Karolinka na 2 urodzinki dostała taką kuchenkę małą z różnymi akcesoriami, garnuszkami itp i była zadowolona:tak:
 
A moze farbki do malowania rekoma????
Ja sama zamierzam moim malym to teraz kupic a w maja koncza dwa latka:tak::tak::tak:
Wydaje mi sie ze beda sie przy tym swietnie bawily:-)

Jak juz sie na cos zdecudujesz to pochwal sie nam co wybralas;-)
Pozdrawiam
 
mój chrzestniak ponad 2 latka ostatnio tylko puzzle i kolorowanki mysle ze ciastolina to tez super pomysł
 
reklama
Dziękuje wam dziewczyny za pomoc :-).Pomogłyście mi bardzo :-). Kupiłam cały zestaw do piaskownicy z Disneya :-).Mam nadzieje że małej się spodoba :-).Jeszcze raz dziękuje :-)
 
Do góry