reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki/prezenty na różne okazje.

reklama
My też nie kupujem,jakoś tak się przyjeło!i szczeże to pierwsze słysze że w ogóle ktoś kupuje prezenty na zajączka :szok:co innego gwiazdka:-)
 
treść komentarza w tym samym tonie co twoja!!!

ja oraz mąż dostawaliśmy prezenty jako dzieci wiec założyłam ze to raczej normalne, u nas synek zawsze dostaje coś w pierwszy dzień Wielkanocy, u nas ta tradycja jest podtrzymywana, odkąd pamiętam zawsze zajączek co mi przynosił, u moich znajomych prezenty były zostawiane za łóżkiem :) noo a Boże narodzenie swoja droga tak jak dzień dziecka i urodziny, to ja jestem w szoku ze nie praktykujecie tego, oczywistsze każdy ma prawo wieżyc w co chce, myślałam WY dajecie prezenty swoim dzieciom.
 
Ostatnia edycja:
hm.. powiem szczerze że pierwsze słysze, że ktoś nie robi prezentów na zajączka:rofl2:

u mnie to było normalne że są prezenty i w sumie u znajomych te, nie słyszalam zeby ktos nie mial:no::tak:

ale u nas to raczej takie skromnena zajączka- toxhe slodycze i cos za 20zl czy dyszke, zalezy:tak:
 
ja przyznam szczerze nie znam takiego zwyczaju :no:. nie wiem, może to zależy od rejonu, w którym się mieszka. nie mniej jednak na pewno nie każdy kupuje dzieciom prezenty "na zajączka" i bynajmniej nie wynika to z tego, że na nie nie zasługują. ;-)
 
jak można mieć podejście że dzieci nie zasługują:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
u nas akurat od zawsze była tradycja zajączkowa ale skromna tzzn my jak byliśmy dziećmi to babcia robiła na podwórku gniazdka z trawy i mchu i tam chowała małe słodycze ,takie jajka do polewania wodą i my jako dzieciaki ganialiśmy i szukaliśmy tych skarbów:tak:
moje dzieciaki mają takie zajączki materiałowe które wieszają u siebie w pokoju i czekają aż zajączek przyniesie im coś najczęściej są to czekoladowe małe jajeczka ,córka jakieś gumeczki do włosów ,synek jakieś drobiazgi a maluszek w tamtym roku dostał czapkę wiosenną a w tym roku...nie wiem może tylko słodycze:tak::tak::tak:
 
Nie no u mnie też babcia z dziadkiem jakieś jajeczko czekoladowe albo zajączka dal wnucząt maja :tak: Ale bez roztrząsania pomysłów na prezent "na zajączka" :sorry:
 
reklama
Nie no u mnie też babcia z dziadkiem jakieś jajeczko czekoladowe albo zajączka dal wnucząt maja :tak: Ale bez roztrząsania pomysłów na prezent "na zajączka" :sorry:

Tak u nas to samo! choc u mnie w domu mama zawsze cos wymyślała na zajaczka!!! a sama tego nie roztrzasania! Jakies jajko niespodzianka i malowana! i wszystko;-)

Malinka ale tu padło tylko pytanie czy na to nie zasługuja?

Mysle ze to jest indywidualne podejscie do tego!:tak:
 
Do góry