reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki/prezenty na różne okazje.

U mnie teraz jest zaawansowany etap literkowy - klocki z literkami bardzo lubi, magnesy na lodówkę, mamy taki sorter-domek, gdzie zamiast kształtów typu kwadrat/kółko są literki i też bardzo go lubi.
Poza tym ma etap plastyczny - bardzo lubi kredki, a jeszcze bardziej modelinę (ciastolina dla dzieci jest fajna i nie wysycha), znikopis też lubi - łatwo pisać po nim dla takiego malucha. My z prezentów zastanawiamy się nad tablicą magnetyczną - żeby mógł sobie naklejać swoje magnesy z literkami, a przy okazji pisać pisakami.
Jak lubi muzykę i taniec - to fajna jest składanka - 4 płytki "the best of kids ever" (czy jakoś tak) - są piosenki na każdą porę dnia; można dołączyć książkę z choreografią (rytmika dla przedszkolaków) - wtedy można razem z rodzicami tańczyć i śpiewać.
Dziewczynki w tym wieku często lubią trenować opiekę nad lalami, misiami, karmić je, układać do snu - dobre są wózeczki, łóżeczka i różne akcesoria domowe dla lalek.
 
reklama
A ja polecam tę oto zabawkę :
TABLICA___+BIURKO ___+KRZESŁO___ +ZEGAR__+LITERKI (374280966) - Aukcje internetowe Allegro
rewelacja!!!
Nasza Potwornicka ma 1,5 roku i to jak do tej pory jedyna rzecz która ją na dłużej zajmuje :tak: Na razie nie dam jej literek i cyferek dołączonych do tego zestawu bo są za małe. Ale mam spokojną głowę bo daję jej pisaka do pisania po tablicy i ona w jednej ręce ma pisak w drugiej gąbkę do ścierania i tak się wyżywya artystycznie ;-)
 
Chciałabym kupić córce tą zabawkę ale ponieważ jest dość droga chciałam zasięgnąć waszej opinii, co sadzicie o niej, czy rzeczywiście jest taka dobra jak mówią?? Córka ma 15 miesięcy, narazie jeszcze nic nie mówi wiec chciałam kupić coś co jej pomoże w rozwijaniu mowy no i trafiłam na ta zabawkę. jak myślicie, warto???
 
Kup lepiej książeczki i razem czytajcie - buduje relacje i jak nic nauczy mówić. Moja dwulatka mówi pięknie pełnymi zdaniami, odkąd miala 20 miesięcy:)
 
Oczywiście że jej czytam choć ona jest bardzo niecierpliwa i nigdy nie mogę skończyć całej książeczki, ona woli oglądać i pokazywać co widzi. Mam nadzieje ze jak będzie starsza to będzie bardziej cierpliwa i będę mogła jej dozo czytać bo uwielbiam.
 
Ja czytam na dobranoc - młoda lezy w łóżeczku i pije mleko - ja czytam (sama się już o to czytanie doprasza). Potem myjemy zęby, paciorek i nyny:p
 
Macie jakieś pomysły na prezenty świąteczne dla naszych maluszków? Ja mam kilka wizji ale szczerze mówiąc zgłupiałam już:sorry2:.

Szczególnie wtedy, kiedy oglądam reklamy. I nie wiem, czy skusić się na coś reklamowanego, czy też kupić mu coś mniej eksponowanego w TV:sorry2:
 
mam aż za dużo pomysłów, a wiadomo, że na wszystkie na raz mnie nie stać
no więc myślałam o odkurzaczu, bo synek póki co bawi się prawdziwym:-)
zestawie do sprzątania dla dzieci, zestawie majsterkowicza, albo kuchennym, samochodziku który jedzie po wstrząśnięciu nim i o koniu na biegunach:-D trochę tego jest:baffled:
o i jeszcze autko do rozkręcania w zestawie ze śrubokrętem i innymi przyrządami do destrukcji ;-)


a to tak obrazowo
478514592

1456.jpg
6770Carrello.jpg

476446175

474730574

simba_odkurz2.jpg
 
reklama
Wiesz co, ten zestaw do majsterkowania jest fajny. Już czuję, że myśli mi krążą wokół niego:-)

Ale przyznam szczerze, że mam niezły zawrót głowy:sorry2:
 
Do góry