reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, gadgety, co polecacie, a z czym lepiej się wstrzymać?

reklama
Czy wasze dzieci bawią się tą fintanną na piłki playskoola czy im się szybko znudziła? Zawsze długo zastanawiam się nad kupnem zabawki. Chciałabym, żeby mała się za szybko nie zniechęciła. Z garnuszkiem mi sie udało ale co do fontanny to sie wacham.
 
Ja też cały czas zastanawiam się nad tą fontanną,bo wydaje mi się,że ona jest dla mniejszych dzieci. Ale skoro piszecie,że bawią się nawet Wasze starsze dzieci, to chyba się skuszę
 
Ja też cały czas zastanawiam się nad tą fontanną,bo wydaje mi się,że ona jest dla mniejszych dzieci. Ale skoro piszecie,że bawią się nawet Wasze starsze dzieci, to chyba się skuszę

Tez sie zastanawiam nad ta fontanna i mam te same obawy - czy oby nasze maluchy nie sa juz " za dorosle" jeszcze sie zastanowie
 
Tez sie zastanawiam nad ta fontanna i mam te same obawy - czy oby nasze maluchy nie sa juz " za dorosle" jeszcze sie zastanowie


Polecam nawet synuś mojej szwagierki 6 lat bawił się tą fontanną aż nie chciał wracać do domu , a i córcia kuzynki (3 latka ) też sie nie może doczekać fontanny.
 
a to się skuszę na nią. W przyszłym miesącu zaczniemy robić gwiazdkowe prezenty. W pierwszej kolejności załatwimy dzieciaki,bo wiadomo przed gwiazdkę zabawki pójdą do góry. Nie mam koncepcji co kupić dorosłym. Z S wymyśliliśmy,że nic sobie nie kupujemy w tym roku,a fundniemy sobie DVD
 
a to się skuszę na nią. W przyszłym miesącu zaczniemy robić gwiazdkowe prezenty. W pierwszej kolejności załatwimy dzieciaki,bo wiadomo przed gwiazdkę zabawki pójdą do góry. Nie mam koncepcji co kupić dorosłym. Z S wymyśliliśmy,że nic sobie nie kupujemy w tym roku,a fundniemy sobie DVD
hehehe my sobie kupujemy...drzwi wejsciowe do mieszkania:-p:sorry2: Coz za romantyczny upominek:baffled:.
A co do prezentow na gwiazdke nie mam zupelnie koncepcji co kupic Stasiowi. Moj tato zobligowal sie przebrac za mikolaja - zawsze o tym marzyl...a czy Stas marzyl? zobaczymy;-):-D
 
reklama
Ja też polecam fontanne!Mała ją uwielbia, synek siostry również miesiąc starszy od Tuśki a i córcia koleżnki lat 4 jak przychodzi to się oderwać nie może.
 
Do góry