reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, gadgety, co polecacie, a z czym lepiej się wstrzymać?

Stasio sie bawi, ja specjalnie nie jestem zauroczona, ale przeciez nie wszystkie zabawki musza byc tylko super edukacyjne.

Też zastanawiam się na gwiazdkowym prezentem, bo też w przyszłym tygodniu juz chcialabym zakupić dla Stasia i rok starszej jego małej kuzynki (dla kuzynki będzie dentysta Play-Doch). A dla Stasia moze cos z Little People FP. Na mikołajki dostanie jakąś fajną książeczkę z bajkami.
 
reklama
łoł 200 ziko, też niemało. Myśmy już zakupili gwiazdkowe prezenty pośpieszeni kursem dolara i tym, że przed świetami lubią ceny zabawek wzrosnąć o jakieś 20%. Czterolatce kupiłam grę Spagheti, ale tylko 50 zł kosztowało.
 
Dziewczyny co mam kupić 4latkowi na gwiazdkę? Pomijam fakt,że zasługuje na rózgę,bo nie kocha mojego synusia:-p;-) max 200zł (bo to chrześniak S)

takie drogie prezenty na gwiazdke? 200zl to wg mnie bardzo duzo. ja bym wybrala cos edukacyjnego, jakies gry planszowe czy cos w tym stylu., moze wielki samochod? nie znam sie na zabawkach dla chlopcow wtym wieku.
 
Wiem,że to dużo,ale Mikołaj ma 22 urodziny więc można kupić 1 prezent tak jak Agulka. 200 to max,oczywiście może być tańszy. Wiecie to też taka trochę forma wdzięcznści,bo po Mikołaju dostajemy bardzo dużo rzeczy, łącznie z wózkami.
Jak nie było Mateusza to dostawał częściej np. ubranka, tak bez okazji,bo Mikołaj był takim oczkiem w głowie;-) i u szwagierki była troszkę inna sytuacja finansowa więc chcieliśmy trochę pomóc,ale nie tak wprost.
 
Fajny ten motor tylko no ma prawie wszystko. Ma rower, hulajnogę, pojazd na akumulator, przeróżne samochody, troktory. Ciuchy nie wchodzą w grą,bo jest nie zadowolony. Już w zeszłym roku to pokazał:baffled: Na ur dostał zabawkę,a na gwiazdkę bluzę i spodnie. Wiem,że marzy o klockach Lego,ale jest na nie za mały. Szwagielka kupiła mu taki malutki zestaw i nie zdał egzaminu. Może coś z Duplo:dry: Pokazują te cudowne reklamy gdzie wszystko samo gra, lata, pływa, je, sika, chodzi i dzieciaki głupieją. Przed gwiazdką powinien być zakaz oglądania tv przez dzieci
 
Wiem,że to dużo,ale Mikołaj ma 22 urodziny więc można kupić 1 prezent tak jak Agulka. 200 to max,oczywiście może być tańszy. Wiecie to też taka trochę forma wdzięcznści,bo po Mikołaju dostajemy bardzo dużo rzeczy, łącznie z wózkami.
Jak nie było Mateusza to dostawał częściej np. ubranka, tak bez okazji,bo Mikołaj był takim oczkiem w głowie;-) i u szwagierki była troszkę inna sytuacja finansowa więc chcieliśmy trochę pomóc,ale nie tak wprost.

aaaaa, to ten Mikolaj. myslalam, ze go lubisz, bo czesto sie przewija jego imie w postach:sorry2:

Fajny ten motor tylko no ma prawie wszystko. Ma rower, hulajnogę, pojazd na akumulator, przeróżne samochody, troktory. Ciuchy nie wchodzą w grą,bo jest nie zadowolony. Już w zeszłym roku to pokazał:baffled: Na ur dostał zabawkę,a na gwiazdkę bluzę i spodnie. Wiem,że marzy o klockach Lego,ale jest na nie za mały. Szwagielka kupiła mu taki malutki zestaw i nie zdał egzaminu. Może coś z Duplo:dry: Pokazują te cudowne reklamy gdzie wszystko samo gra, lata, pływa, je, sika, chodzi i dzieciaki głupieją. Przed gwiazdką powinien być zakaz oglądania tv przez dzieci


na szczescie nasze bable jescze sa za glupiutkie, ale juz za rok nie bedie mozna spokojnie pojsc do sklepu/marketu:no:
 
reklama
Do góry