reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, gadgety, co polecacie, a z czym lepiej się wstrzymać?

Lubię Mikołaja, pewnie,że lubię. Kochany jest w zasadzie tylko taki krzywdzony przez dorosłych mi się wydaje. Najpierw go rozpaskudzili dziadkowie na maxa,a teraz dostaje opierdziel lub na dupę za to,że robi to czego go nauczyli. Ja już walczę z drobiazgami odnośnie Mateusza. Jak był malutki i nie interesował się to teść dawał mu pilota do zabawy. Prosiłam,żeby tego nie robił i co? Teraz słyszę OJ, MATUŚ ZOSTAW!! Oczywiście nie bylabym sobą gdybym siedziała cicho:-pPoza tym Mikołaj od malutkiego jest podrzucany do dzidków,bo szwagierka robiła magistra, później wyjazdy z pracy,a teraz nie dość,że wyjazdy to jeszcze podyplomówkę robi. Ojciec Mikołaja to wogóle szkoda gadać. Mały jest zupełnie inny jak mam go u siebie,a inny jak jest u dziadków,czy z mamą.
A warsztat ma DUŻY WARSZTAT STÓŁ Z IMADŁEM I WIERTARKĄ BAT. (463071770) - Aukcje internetowe Allegro i tor ze stacją paliw. Mam wrażenie,że on ma wszystko.
 
reklama
Justyna - mnie najabardziej spodobal sie ten kot...ale moze ja tendencyjan jestem ( zobacz awatar:-p:-D) . Pianinko moze doprowadzic do szalu rodzicow ale jesli Mikolaj lubi muzyke to chyba warto. A trampolina wydaje mi sie tylko zagaracac pokoje, chyba to lepszy pomysl na Zajaca, na wiosne bo zawsze mozna ja ustawic na podworku.
 
Oni mają dom z dużym ogrodem,ale chyba masz rację z tą trampoliną. ten kotek też mi się podoba. No i mata!! Tylko znowu nie wiem,czy nie jest za mały:baffled: Jasna cholera:crazy:
 
Justyna ja też mam problem z prezentami dla siostrzenicy i siostrzeńca W :crazy: nie mam pojęcia co mam im kupić Kasia ma 6 lat a Julek 3 oba prezenty mają być do ok 200 zł (każdy) bo w tym roku postanowiliśmy że kupujemy prezent tylko dzieciom a poza tym Julo ma urodziny pod koniec grudnia a Kasia imieniny w listopadzie
dla Julka myślałam o jakimś zestawie lego duplo z bobem budowniczym
a jeżeli chodzi o Kasie to nie mam pojęcia ... myślałam o tej macie do tańczenia czy któraś z was ma coś takiego? a jeżeli tak czy to się sprawdza?
oczywiście będę wdzięczna za wszelkie sugestie...:-p
 
Ostatnia edycja:

ta mata jest fajna ale chyba bardziej dla dziewczynki (?)
co do pianinka to tak jak pisały dziewczyny jeżeli lubisz rodziców to bym nie ryzykowała ;-)
gra jest ok:-)
ta trampolina chyba nie nadaje się do domu bo pewnie zajmuje dużo miejsca a na zabawki ogrodowe to nie sezon a bez sensu kupować prezent którym dziecko będzie mogło się cieszyć za parę miesięcy
 
Ostatnia edycja:
Luandzia moi znajomi mają taką matę mała ma 7 lat i ją uwielbia z tego co pamiętam to chyba kiedyś Agulka pisała że kupiła Mai albo że ma zamiar kupić:baffled: nie pamiętam więc ona pewnie więcej Ci na ten temat powie.
 
reklama
justyna- mi sie podoba kot i gra zrecznosciowa. tylko, mam wrazenie, ze mikolaj do cierpliwych dzieci nie nalezy wiec przypuszczam, ze nie spasuje mu ani jedno ani drugie.
agulka- kupilas adasiowi ten domek edukacyjny?
 
Do góry