reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, gadgety, co polecacie, a z czym lepiej się wstrzymać?

reklama
Agulka właśnie miałam Cię pytać o tą fontannę na głównym ale pomyślałam że najpierw sprawdzę tutaj. Chciałam kupić dla synka mojej siostry na mikołaja dobrzę że mój M jest taki praktyczny i powiedział żebym się wstrzymała i poczekała jak zaczną wystawiać komentarze o tej zabawce bo pewnie bym teraz tak samo się wściekała jak Ty. Szkoda tylko kasy ale sprzedawca świnia chociaż trzeba przyznać że w opisie aukcji zawarł info że to szajs tylko w taki sposób że ciężko na to wpaść za nim się zabawki w ręce nie trzyma:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
zakupilam malej stolik edukacyjny Leap frog. jak na razie jest nim bardzo zainteresowana. juz pisalam na glownym, ze w UK nowy kosztuje taniej niz na allegro uzywany:wściekła/y:
kupilam rowniez drewniana kstke z koralikami do przekladania, alfabetem, jakimis przekladankami..... tylko jeszcze jej nie pokazywalam, wiec nie wiem jaka bedzie reakcja

luandzia, pamietasz jak kiedys wstawilam link do tego stolika i byl on uszkodzony: bez klapki. wtedy sprzedawca pisal, ze jest ona malo istotna. ty mowilas, ze zuzia bardzo lubi sie nia bawic. wiesz co? julitka najwiecej czasu poswiecila dzi na otwiernie i zamykanie tej klapki:-) dobrze, ze nie wizelam tamtego uszkodzonego:-D:crazy:
 
Za każdym razem jak wchodzimy do zabawkowego z Mateuszem to może wybrać sobie co chce. I moje nieedukacyjne dziecko zawsze idzie do traktorów:sorry2:
Justyna pamietaj, że on juz się uczy i jak podrosnie to nie dasz sobie rady. Za każdym razem jak będziecie w sklepie będzie coś chciał, bo go tak nauczyłaś. :no::no::no:

Ja tylko ostrzegam :tak:
 
reklama
Do góry