reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, gadgety, co polecacie, a z czym lepiej się wstrzymać?

reklama
Justyna ja też mam problem z prezentami dla siostrzenicy i siostrzeńca W :crazy: nie mam pojęcia co mam im kupić Kasia ma 6 lat a Julek 3 oba prezenty mają być do ok 200 zł (każdy) bo w tym roku postanowiliśmy że kupujemy prezent tylko dzieciom a poza tym Julo ma urodziny pod koniec grudnia a Kasia imieniny w listopadzie
dla Julka myślałam o jakimś zestawie lego duplo z bobem budowniczym
a jeżeli chodzi o Kasie to nie mam pojęcia ... myślałam o tej macie do tańczenia czy któraś z was ma coś takiego? a jeżeli tak czy to się sprawdza?
oczywiście będę wdzięczna za wszelkie sugestie...:-p
BOTANIKA ZESTAW DYDAKTYCZNY CLEMENTONI (467490486) - Aukcje internetowe Allegro
Dinozaur Zostań PALEONTOLOGIEM Dinozaury / Sklep (467834734) - Aukcje internetowe Allegro
KOŁO GARNCARSKIE zestaw CRAYOLA 6+ (470975803) - Aukcje internetowe Allegro
Barbie iDesign Kreatorki Mody - Reklama (466231066) - Aukcje internetowe Allegro
MATA do Tańczenia tańca HIGH SCHOOL MUSICAL (468596303) - Aukcje internetowe Allegro
no i zawsze cos od barbie, a tego jest multum.
 

Ten zestaw botaniczny jest fajny i pewnie gdyby Zuzka miała 6 lat i miałabym jej coś kupić to wybrałabym to ;-) ale z doświadczenia wiem że jeżeli mnie coś się podoba to Kasi niekoniecznie :dry:
to koło garncarskie oglądałam przed zeszłoroczną gwiazdką w smyku ale W powiedział że jestem nienormalna :crazy:
jeżeli chodzi o ten kreator to wole nie ryzykować z prezentami które wiążą się z siedzeniem przy kompie bo nie chce narażać się Zosi
tą matę właśnie oglądałam i zastanawiam się czy jej nie kupić

dziękuję dziewczyny za tak szybki i liczny odzew z tymi prezentami to zawsze jest problem bo te dzieciaki mają już prawie wszystko:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
ja mam jeden prezent na gwaizdke z glowy: dla mojego siostrzenca. przygotowalam dla niego preznet na urodziny (07.11) i go nie dostal. tak mnie wqu**** ze szok! kolejny semestr z rzedu klamal w kwesti ocen i sie nie uczyl!! (2kl gimnazjum). to ze sie nie uczy to jescze ok, bo nie kazdy musi byc geniuszem, choc on jest zdolny len, wiec go na duzo stac. najgorsze ejst to, ze kolejny raz powtarza sie ta sama historia: jak pytamy na codzien o stopnie to mowi tylko o tycvh pozytywnych. pozbniej pani djae karteczke, a tam!!!!!!!!!!!!!!!.....................................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!szok!!!!!
oj, klamstwa nie znosze!!! musze nauczyc gowniaraz rozumu!!! a tyle co mu sie natlumacze, nagadam i psu na bude:angry:
 
Majandra - wiem ze masz ( tzn Maciek ma:-p) Wodny Swiat Kubusia Puchatka. Czy warto miec? Bo Stas od niedawna zaczyna bawic sie podczas kapieli zabwkami a nie tylko kurkami, kranami itp:baffled: W Gdansku niegdzie tego nie ma, wiem ze jest na allegro...ty kupowalas w realu? za ile?
 
reklama
Czy któraś w Was ma tą matę do tanczenia? Bo trochę już zgłupiałam:dry: Jest ich kilka i zastanawiam się,czy każdą można podłączyć do tv jeśli ma on wejście usb
 
Do góry