reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, gadgety, co polecacie, a z czym lepiej się wstrzymać?

kara musi byc, ale jest pytanie dlaczego zataja zle oceny? czego sie boi?

oj, zebym to ja widziala dlaczego nie mowi prawdy? za kazdym razem tyle mu sie natlumacze/czymy ze lepiej mowic o zlych ocenach na biezaco, to ktos z nas moze mu pomoc w jakims przedmiocie it itd. on oczywiscie wszystko wie, rozumie i juz nie bedzie tak robil. no i za jakis czas od nowa Polska ludowa!!!
brak slow i nerwow!!!
kocham go z calego serca, bo to moj pupilek, ale taki galgan, ze szok!
 
reklama
Majandra - wiem ze masz ( tzn Maciek ma:-p) Wodny Swiat Kubusia Puchatka. Czy warto miec? Bo Stas od niedawna zaczyna bawic sie podczas kapieli zabwkami a nie tylko kurkami, kranami itp:baffled: W Gdansku niegdzie tego nie ma, wiem ze jest na allegro...ty kupowalas w realu? za ile?

Zuzka dostała tą zabawkę na roczek ale na razie jest chyba na to za mała i zbytnio ją to nie interesuje

oj, zebym to ja widziala dlaczego nie mowi prawdy? za kazdym razem tyle mu sie natlumacze/czymy ze lepiej mowic o zlych ocenach na biezaco, to ktos z nas moze mu pomoc w jakims przedmiocie it itd. on oczywiscie wszystko wie, rozumie i juz nie bedzie tak robil. no i za jakis czas od nowa Polska ludowa!!!
brak slow i nerwow!!!
kocham go z calego serca, bo to moj pupilek, ale taki galgan, ze szok!
zaraz zaraz a nie piszesz przypadkiem o moim bracie???:confused:;-)
 
Majandra - wiem ze masz ( tzn Maciek ma:-p) Wodny Swiat Kubusia Puchatka. Czy warto miec? Bo Stas od niedawna zaczyna bawic sie podczas kapieli zabwkami a nie tylko kurkami, kranami itp:baffled: W Gdansku niegdzie tego nie ma, wiem ze jest na allegro...ty kupowalas w realu? za ile?
Maciek bawi się tym, choć nie koniecznie zgodnie z przeznaczeniem:-);-) Ale nie ma kąpieli bez tej zabawki:no: Ja i Agulka kupowałyśmy na allegro i jakoś trafiło nam się z przesyłką ok. 45 zł, ale chyba teraz już jest droższe.
 
Kurczę, muszę zaczać wymyślac prezenty...
Niełatwe to zadanie w czasach gdy wszystko jest dostępne...
 
Gdybyście chciały kupić sanki to od 17.11 będą w Biedronce takie drewniane z oparciem za 57zł. Oglądałam dzisiaj ich "katalog". Nawet fajne zabawki będą.
 
Obejrzałam sobie w necie i rzeczywiście fajne są zabawki!
Powalił mnie na kolana dmuchany samochód sterowany radiem :-D
 
reklama
Do góry