reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, gadgety, co polecacie, a z czym lepiej się wstrzymać?

reklama
Donkat, wyrzuciłaś ten szablon, z którego wyjmowałaś te obrazki? Mam nadzieję, że nie, bo to się przyda jak dzieci będą starsze. Pedagog mi podpowiedziała, że potem dzieci wkładają te obrazki w ten szablon. Takie niby puzzle.
 
poszperalam na allegro i znalazlam jakąś re planszową "kot w worku" czy to o to chodzi?? jesli tak to czy mozecie mi wytlumaczyc na czym ta gra polega??
 
no prosze jaka blyskawiczna odp dzięki Majandra powiem szczerze ze nie sadzilam ze nasze dzieciaczki juz moga bawic sie takimi grami... oczywiscie skusze sie i zakupie na allegro:tak::-)
 
Powiedziałabym Ci Hrudzia,że masz się nie przejmować,że każdy maluch rozwija się po swojemu,bo tak jest. Na siłę nic nie zrobisz. Ale jednocześnie rozumiem,że każda mama chciałaby żeby jej dziecko "coś" umiało skoro inne dzieci już opanowały pewne rzeczy. I wiem,że to nie jest kwestia dzikiego pędu, porównywania,czy zazdroszczenia,ale martwisz się,czy wszystko jest ok,czy może potrzebuje większej pomocy z Twojej strony. Hrudzia nie sądzę żebyś zaniedbała Stasia w jakiejś kwestii więc daj mu czas.
Dziekuje Justyna, za zrozumienie...mi wlansie nie chodzi o wyscig popisow tylko mam obawy czy ja dobrze sie z nim bawie itd.
 
reklama
Do góry