reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, gadgety, co polecacie, a z czym lepiej się wstrzymać?

reklama
dziewczyny na tej grze jest napisane ze przeznaczona ona jest dla dzieci od 3 do 5 lat to nie za szybko dla naszych maluszkow??
Nie sugeruj się tym. Tak piszą, bo tam są tekturowe elementy i wiadomo producent się w ten sposób zabezpiecza jak by się coś stało. Wierz mi, że nie za wcześnie. Wiadomo, że dziecko teraz nie bawi się tym dokładnie zgodnie z przeznaczeniem, ale już powoli załapuje o co chodzi. Maciuś codziennie robi postępy w tej "układance".
 
Moj Fifi tez uwielbia kubelek z klocuszkami z FP (oczywiscie ja mu pokazuje ktory otworek, ale klocuszki sam wklada), no zabawa kot w worku tez sie podoba ale tylko przez krotka chwilke, 2-3 razy wyjmujemy figurki z wiadereczka (uzywamy wiadereczka a nie woreczka) i ukladamy na planszy, juz sam trafia na odpowiednie obrazki.
 
Donkat, wyrzuciłaś ten szablon, z którego wyjmowałaś te obrazki? Mam nadzieję, że nie, bo to się przyda jak dzieci będą starsze. Pedagog mi podpowiedziała, że potem dzieci wkładają te obrazki w ten szablon. Takie niby puzzle.


oz cholera, musze sprawdzic, ale raczej wyrzucilam!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Dziewczyny a jak bawicie się w tą grę Kot w worku wrzucacie do tego woreczka te tekturowe kartoniki i dziecko ma po dotyku rozpoznać co to jest ???
właśnie zamierzam kupić to Zuzi ale W twierdzi że jestem nienormalna i że to za trudne dla rocznego dziecka...:baffled:
 
Luandzia, na tą formę zabawy jeszcze za wcześnie. Układam przed małym jedną "planszę" (nie wiem jak to nazwać), do woreczka 3 obrazki z tej planszy i po prostu Maciuś losuje:-D:tak:, ja mu mówię co to, co się z tym robi i uczę dopasowywać do obrazka. Na razie tyle.
 
W właśnie powiedział cytuje : co tam wyczytasz na tym głupim forum to uznajesz za świętość sama byś nie rozpoznała że w tym woreczku to ryba :-D
a do czego sie dopasowywuje te obrazki?
 
reklama
Do góry