reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, gadgety, co polecacie, a z czym lepiej się wstrzymać?

reklama
Luandzia, na tą formę zabawy jeszcze za wcześnie. Układam przed małym jedną "planszę" (nie wiem jak to nazwać), do woreczka 3 obrazki z tej planszy i po prostu Maciuś losuje:-D:tak:, ja mu mówię co to, co się z tym robi i uczę dopasowywać do obrazka. Na razie tyle.

Dokładnie robimy z Fifim tak samo tylko ze my losujemy z wiadereczka woreczek okazal sie mniej atrakcyjny:) jedna plansza jest juz "opanowana" i wlasnie mam zamiar dac mu nową plansze i nowe firurki a opanowana schowam na jakis czas po tygodniu znowu mu ja dam i zobacze jak sobie poradzi.

W właśnie powiedział cytuje : co tam wyczytasz na tym głupim forum to uznajesz za świętość sama byś nie rozpoznała że w tym woreczku to ryba :-D
a do czego sie dopasowywuje te obrazki?

Dziewczyny a jak bawicie się w tą grę Kot w worku wrzucacie do tego woreczka te tekturowe kartoniki i dziecko ma po dotyku rozpoznać co to jest ???
właśnie zamierzam kupić to Zuzi ale W twierdzi że jestem nienormalna i że to za trudne dla rocznego dziecka...:baffled:


Ok, rozpoznawaznie nie jest dla roczniaka ale zabawa w dopasowanie obrazka do figurki jak najbardziej, zobaczysz sama jakie madre sa nasze malenstwa i jak potrafia zaskakiwac pomyslami.
 
Dziewczyny masakra. Okropny dostawca a o zabawce juz nie wspomnę. Jestem wściekła, że tyle kasy na to ***** wydałam. NIe kupujcie tego i u tego dostawcy. Poczytajcie sobie komentarze negatywne i jego odpowiedzi na nie. Facet jest uczulony na konkurencję i wszystkich podejrzewa, że sa własnie od niej.
FONTANNA HAPPYBALL ORYGINAL + ZABAWKA INTERAKTYWNA (453453046) - Aukcje internetowe Allegro

Agulka dzięki za info, bo zastanawiałam się nad zakupem tego sprzęciku.
 
reklama
my mamy podobną fontannę ale z PLAYSKOOL i Zuzia się nią bawi i mnie też się podoba ta zabawka ( no może z wyjątkiem muzyki ale ja ogólnie nie lubię tych zabawkowych melodyjek)
 
Do góry