reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, gadgety, co polecacie, a z czym lepiej się wstrzymać?

reklama
Majandra te klocki i klocko -puzzle są bardzo fajne i napewno ich nie jest za dużo im wiecej tym lepiej bo idzie budowac większe wieże i inne budowle:tak:
 
Majndra układanki mamy a klocki bardzo chcemy mieć, to nasz pomysł na urodzinki małego, choc nie wiem gdzie to jeszcze zmieszczę , kolejne pudło trzeba będzie z Ikei kupić
 
I jeszcze o czymś takim myślę DREWNIANE KOLOROWE KLOCKI OBRAZKOWE UKŁADANKI (658521116) - Aukcje internetowe Allegro Ja się wychowałam na takich puzzlach.

Julitka ma juz od jakiegos czasu. jakos nie moge jej prtzekonac do ulozenia obrazka. najbardziej ja interesuej ukladanie klockow w pudelku

Kupiliśmy wczoraj te malowanki wodne (w sklepie papierniczo-zabawkowym kosztowała jedna 3,10 zł, rozmiar A4) http://www.polsirhurt.pl/components...ge/product/Kolorowanka_A4_M_49d096f5aaac0.jpg Kolory takie mało żywe, słabo widać, Maciek średnio zainteresowany, bardziej maczaniem pędzelka w wodzie niż samym malowaniem.

niunka maze tym pedzlem z takim zacieciem, ze az przebija na druga strone albo sie papier walkuje:szok::-D
 
dziewczyny, jakie zabwki kupujecie teraz maluchom?
chcialabym cos niunce kupic oprocz ukladanek, ksiazeczek i gier, ale nie mam pojecia co:sorry:
 
a ma zestaw garnuszków, talerzyków, kubeczków... sztuzne owoce, warzywa????? Mój Adaśko teraz t ciągle gotuje i zaprasza na: KAWKĘ:tak:

moze nie az w tak szerokim asortymencie, ale ma , razem zkuchenka. nie pociage jej to. pokazywalam, uczylam jak sie bawic, ale nie garnie sie.

szukam tez uzywanej(bo tansza) malej zjezdzalni dla Julitki i baseniku, bo ten duzy ma juz dziurki.
to jest swietne, ale ta cena:szok:

SMOBY Zjeżdżalnia + basen NEMO Disney + kulki (687477287) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
a ma zestaw garnuszków, talerzyków, kubeczków... sztuzne owoce, warzywa????? Mój Adaśko teraz t ciągle gotuje i zaprasza na: KAWKĘ:tak:
kilka dni temu kupilam taki maly zestaw piotrusiowi. u nas sluzy on do samodzielnego jedzenia. wszystko kaze sobie klasc na te mikroskopijne talerzyki i z nich je. mamy problemy z zupa ale dajemy rade :-D
 
Do góry