reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, gadgety, co polecacie, a z czym lepiej się wstrzymać?

reklama
dziewczyny czy Wasze dzieci bawią się ciastoliną??
chce kupic jakąs zabawkę dla Juli tak do 70zl i tak pomyslałam że może właśnie ją...

a moze cos takiego
https://ssl.allegro.pl/item653750532_little_tikes_konik_kon_na_biegunach_bujak_gratis.html
MY mamy tego bujaka już od ponad pół roku :tak::tak::tak::tak: i Oliwka wiecznie sie na nim buja,teraz jak jest starsza to nawet na stojący próbuje, takie cuda z nim wyczynia że szok :tak::tak::tak::tak::tak: ale stale się nim bawi i jestem zadowolonaże go kupilismy.
 
My mamy konika na poczatku robil furore bo wydaje odglosy macha ogonkiem teraz lezy czasami sie nim pobawi jak sie jej przypomni ale zadko

A ciastolina i mnie ciekawi probowal ktos?
 
ja uwazam że na ciastolinę to jeszcze za wcześnie :tak::tak::tak::tak:
zresztą pisze na niej że od 3lat :happy2:
więcej niszczenia ,rozwalania niż porzytku z tego bo nasze dzieciaki wątpie żeby umiały coś z niej budowac itp :tak::tak::tak:


nam dzis p[rzyjechał taki konik-osiołek z allegro
KONIK - OSIOŁEK DO SKAKANIA POMPKA GRATIS odSS (663081313) - Aukcje internetowe Allegro

jest rewelacyjny,w domu istny szał :-D:-D:-D:-D:-D
Oliwka jest wniebowzieta,skacze na nim,wygłupia się,takie różności na nim wyprawia że szok.ma wreszcie zabawke na której może sie wyszaleć.
jestesmy z niej zadowoleni i najwazniejsze to to że Oliwce się bardzo podoba :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
ja uwazam że na ciastolinę to jeszcze za wcześnie :tak::tak::tak::tak:
zresztą pisze na niej że od 3lat :happy2:
więcej niszczenia ,rozwalania niż porzytku z tego bo nasze dzieciaki wątpie żeby umiały coś z niej budowac itp :tak::tak::tak:
Od czegoś trzeba zacząć. A napisane, że od 3 lat nie dlatego, że dopiero 3-letnie dzieci umieją bawić się ciastoliną, a dlatego, że istnieje ryzyko połknięcia. Moim zdaniem nawet takie rozwalanie czy zwyczajne kulanie ciastoliny, to super pożytek dla dziecka :tak:

A co do tego osiołka, to niestety niezalecany przez specjalistów :no: Niszczy stawy/kolana. :sorry2:
 
Co do osiolka to moje dziecko szaleje na nm czasami na zajeciach tylko zauwazylam z kolezanka ze on jakis taki niebezpieczny jest nie wiem moze twoj bardziej nad,uchany i stabilny ale ten co jest u nas w elternschule co chwile dzieci sie na nim przewracaja
a powiedzcie mi ktory fotel lepszy ten w ksieznczki czy hello kitty
Dmuchany fotel dziecięcy DISNEY szybko i tanio!! (661075364) - Aukcje internetowe Allegro
FOTEL DMUCHANY HELLO KITTY I ZAJĄCZEK od SS (664986543) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Do góry