reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za maly pecherzyk w stosumku do zarodka

Dołączył(a)
11 Lipiec 2021
Postów
13
Witam mam problem byłam u lekarza który stwierdził że mój pecherzyk jest za mały w stosunku do zarodka, wymiary crl to 1.29 odpowiadające 7tc 3 d , wartosci pęcherzyka nawet nie mierzył tylko odraU stwierdził że jest za mały, nie przepisał mi żadnych leków tylko kazał przyjść za 3 tyg o ile wcześniej jak stwierdził nie wyląduje w szpitalu . Czy któraś z Was była w takiej sytuacji i sie okazało że jednak precherzyl podgonił i było wszystko ok ?
 
reklama
Niedobrze jak jest za mały niestety :( wiem, że jest taka terapia eksperymentalna, że podaje się lek przeciwmalaryczny w takiej sytuacji, ale nie wiem czy znajdziesz lekarza, który ci to wypisze. Musisz próbować !
 

Załączniki

  • 20210707_163547.jpg
    20210707_163547.jpg
    851,8 KB · Wyświetleń: 262
reklama
Na jakiej podstawie ocenił lekarz wiek ciąży? U mnie różnica pomiędzy terminem z OM a tym z owulacji była ponad tydzień. Jeśli nie miałaś monitoringu owulacji to raczej nie jest w stanie nikt określić kiedy faktycznie owulacja była - mogła się całkiem naturalnie przesunąć a lekarz możliwe, że niepotrzebnie Cię nastraszył. Ja skonsultowałabym to z innym lekarzem :)
 
Do góry