reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Z literaturą za pan brat - Co czytamy, co polecamy...

Klavell czemu nie zaglądasz do nas na główny tylko zjawiasz sie od czasu do czasu na innych wątkach?:sorry:Czy ktoś Cię uraził:sorry: my na głównym za Tobą tęsknimy:tak:
:tak::tak::tak: Klavell jest na mnie zła, bo pisałam, że wkleja, wkleja, wkleja....... zdjęcia a w ogóle nie komentuje naszych:sorry::sorry::sorry::sorry:.
Pisałam jej na PW , że jesli ja tym uraziłam to przepraszam, ale sie nie odezwała i od tamtej pory nie pisze:sorry:
 
reklama
:tak::tak::tak: Klavell jest na mnie zła, bo pisałam, że wkleja, wkleja, wkleja....... zdjęcia a w ogóle nie komentuje naszych:sorry::sorry::sorry::sorry:.
Pisałam jej na PW , że jesli ja tym uraziłam to przepraszam, ale sie nie odezwała i od tamtej pory nie pisze:sorry:

Ale napisałaś tylko prawdę :-D myślisz, że to przez to??? Wyjade mi sie, że Klavell jest zajęta i nie ma czasu.
 
Ale napisałaś tylko prawdę :-D myślisz, że to przez to??? Wyjade mi sie, że Klavell jest zajęta i nie ma czasu.
nie sądzę, bo po moim poście wykasował zdjęcia i wiecej juz nie wkleiła.

Poza tym forum jest by wyrażać swoje zdania, opinie a nie by sie obrażac jak cos komus nie pasi, albo nie jest po jego mysli:eek::eek::eek::eek:
 
Ostatnia edycja:
Aneta, w jakiej kolejności trzeba czytać Browna?
Czy któraś czytała książki Stephenie Meyer, m.in. Zmierzch?
Ja nie czytałam:no: a co do Browna to najpierw Kod. potem Anioły i Demony później Cyfrowa twierdza , Zwodniczy Punkt i Zaginiony Symbol ale szczerze to nie wiem czy kolejność jest istotna:confused2: bo w sumie każda z pozycji jest oczym innym tylko powtarza się ale nie we wszystkich postać Langdona;-)
 
No w sumie Anioły i demony najbardziej mi się podobały:tak: no na równi z tą ostatnią jego książką więc śmiało możesz od nich zacząć;-)
 
To może ja zacznę od Aniołów, bo Kod oglądałam, to zostawię na końcu. Na razie licytuję na allegro Zmierzch, potem poszukam Aniołów.

Majandra a ja Ci radzę przeczytać "Kod...":tak: jestem już na 174 stronie i już się nie mogę doczekać czytania ksiązka a film to dwie różne sprawy :-D

Anetko SUPER!!!!
 
reklama
Ja nie napisałam, że go nie przeczytam, ale że przeczytam później, bo jakoś nie lubię czytać książek po filmach, wolę na odwrót, bo na ogół książka lepsza niż film.
 
Do góry