reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Z literaturą za pan brat - Co czytamy, co polecamy...

Skończyłam dziś czytać "Anioły i demony" i powiem, że mam mieszane uczucia podobała mi się bardzo, ale mam niedosyt co do niej bo spodziewałam się po niej o wiele więcej. Fabuła jak można się było spodziewać zgadzała się z ekranową może w 20% jak nie mniej i to na korzyść książki :yes: Bardzo podobało mi się zakończenie, ale stricte zakończenie kiedy Robert z Vitorą byli w hotelu. Ta cała sprawa z dzieckiem papieża nie przemawiała do mnie. Ogólnie uważam, że "Kod..." był lepiej napisany, a na pewno mnie się jepiej go czytało :yes: teraz muszę zakupić "Zaginiony symbol" i już żałuje, że jest to ostatnia książka z moim ulubionym bohaterem ;-)
 
reklama
Kasiu dziś w carfurze widziałam zaginiony symbol za niecałe 35zł:-) więc sprawdż jesli będziesz mieć okazje bo na allegro raczej z kosztami przesyłki nie kupisz taniej:no:
 
Asiu tak to jest ta książka :-) ale strasznie tanią znalazłaś :yes: Majandra na razie jestem po obejrzeniu filmu i jak dla mnie przeciętny ponoć książka o wiele lepsza. Moja znajoma jest fanką tej serii :yes: i bardzo bardzo mnie zachęcala do przeczytania. I chyba daruje sobie "Zaginiont symbol" bo recenzje jakie czytałam na temat tej pozycji sa nie za ciekawe :dry: Asia zamierzasz licytować tą książke na auckji, którą podałaś???? Jeżeli nie to chętnie zalicytuje.

Majandra a jak praca mgr?????
 
A ja jestem pod koniec "Zwodniczego punktu", fajnie sie czyta

To też jest Browna???? Szukałam w sieci opini o "Zaginionym symbou" i piszą, że książka to praktycznie jeden wielki wykład naukowy. Ponoć autor powraca w stylu do "Kodu....." ogólnie rzecz biorąc więcej negatywnych opini niż pozytywnych.

Jak pisałam zaintrygowała mnie znajoma książką "Zmierzch".
 
reklama
To też jest Browna???? Szukałam w sieci opini o "Zaginionym symbou" i piszą, że książka to praktycznie jeden wielki wykład naukowy. Ponoć autor powraca w stylu do "Kodu....." ogólnie rzecz biorąc więcej negatywnych opini niż pozytywnych.

Jak pisałam zaintrygowała mnie znajoma książką "Zmierzch".
no sa jakies pojecia nakukowe,bo to o przekrecie NASA,ale wszystko da sie zrozumiec bez problemu
 
Do góry