reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Z literaturą za pan brat - Co czytamy, co polecamy...

reklama
Klavell ja mam na chomiku :tak:a jakie tytuły by Cię konkretnie interesowały bo jak cos to mogę poszukac
 
Cos fajnego i lekkiego d poczytania, biografie w sumie chyba nabardziej...w sumie wszytsko jedno by bylo ciekawe i zebymmiala co robic wieczorami :)
 
Ja mogę jeszcze polecić
"Nie Mów Nikomu", "Obiecaj mi" - Harlan Coben
No i oczywiście jeśli jest jeszcze w ogóle ktoś kto nie czytał to "Samotność w sieci":-)

Czemu mnie to nie dziwi:rofl2: kultowa pozycja w mojej biblioteczce;-) uwielbiam tą książkę choć film mi się niespecjalnie podobał:confused2: muszę sięgnąć po 2 tytuły które polecasz bo tego nie czytałam:sorry:

Klavell czemu nie zaglądasz do nas na główny tylko zjawiasz sie od czasu do czasu na innych wątkach?:sorry:Czy ktoś Cię uraził:sorry: my na głównym za Tobą tęsknimy:tak:
 
Czemu mnie to nie dziwi:rofl2: kultowa pozycja w mojej biblioteczce;-) uwielbiam tą książkę choć film mi się niespecjalnie podobał:confused2: muszę sięgnąć po 2 tytuły które polecasz bo tego nie czytałam:sorry:

Klavell czemu nie zaglądasz do nas na główny tylko zjawiasz sie od czasu do czasu na innych wątkach?:sorry:Czy ktoś Cię uraził:sorry: my na głównym za Tobą tęsknimy:tak:
jak byś chciała to mam je u siebie w chomiczku:tak:dzis je tam wrzuciłam i wiele innych książek w postaci e-book :-)no chyba że wolisz tradycyjne książki bo mi lepiej się jednak czyta tradycyjne niż e-booki:sorry:
 
reklama
jak byś chciała to mam je u siebie w chomiczku:tak:dzis je tam wrzuciłam i wiele innych książek w postaci e-book :-)no chyba że wolisz tradycyjne książki bo mi lepiej się jednak czyta tradycyjne niż e-booki:sorry:
no właśnie ze mnie taka tradycjonalistka;-):tak: a wogóle to lubię coś z książek kupić miec w na pólce i sobie przeczytać;-) pamiętam jeszcze z lat młodości;-):-D tytuł "NIGDY NIE MÓW ŻEGNAJ" sięgałam po to kilka razy i muszę to sobie zakupić żeby mieć u siebie :-) świetna historia o miłosci któej zmorą jest rak:sorry:
 
Do góry