reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wzrost i waga naszych pociech !!

reklama
A wiec tak.... Julka 4miesiace 3tygodnie 2dni
obwod glowki 42cm
obwod klatki: 43cm
dlugosc: 72cm
waga: 7890g i tutaj zszokowana bylam niestety:(:(:(:(:( Julka stracila na wadze az ponag 1 kg!!!:szok: choc pediatra mowila ze to nic takiego bo jej waga jest jaknabardziej normalna..ale jesli tak dlaej pojdzie.... sama pediatra zauwazyla ze julka jest strassznie ruchliwa wszystkie zabwki ciagla.. zaczyna pelzac smiesznie pokaze wam na filmiku jak mi dostep wkoncu umozliwia! choc zaczyna jesc znow co 4 godz i raczej nie robi dluzszych przerw mam nadzieje ze nadgoni.. najlepsze jak pediatra postawila Julke na nozki a ta sztywno jak 12 miesieczniak stala trzymanaza dlonie i zaczela robic delikatne kroczki... troszke nadrabia jak na swoj wiek ale ogolnie wszystko jest wporzadku! placzu wielkiegonie bylo... byly 2 wklucia w raczke 1 w nozke.. przy tych w raczke nie zwrocila uwagi nic a nic ale przy tym w nozke troche sie rozplakala! a najgorsze bylo to ze jak kobita sie wkula to julka wyrwala noge i kobitka siebie ukula igla az jej krew poleciala no i Julka musiala zostac ponownie ukluta.... ale jak tylko wzielam ja na raczki juz byla cichutko.. ubralam ja i jak szlam to na szczescie poszla nyny:)
 
Daffi ja pojęcia nie mam ale wydaje mi sie że skoro pediatra powiedziała że jest ok no to chyba tak jest. Przecież by Cie nie okłamała. A skoro Julka taka energetyczna to zrzuciła 1 kg. Mój waży 6800. Z tego co wiem to dzieci teraz wolniej już też będą przybierać.
 
Daffi spokojnie...jeśli pediatra się nie martwi, to Ty tym bardziej tego nie rób ;-) Julka to silna kobitka i pelna życia, to i traci na wadze. Najważniejsze zeby jadła jak zawsze i była zdrowa :-)

Jej na ten watek nie zaglądałam nigdy...będę musiała nadrobić zaległości ;)
 
Dzieki wam dziewczyny slicznie! wiecie poki co jestem opanowana.. julka zaczyna ostatnio jesc.. zjada systematycznie co 4 godz.....
ale jesli nastepnym razem waga pokaze spadek to chyba bede plakac! taki pultas z niej byl... choc brzuszysko i uda jak golony ale reszta jakas taka zmarniala no i ewentualnie buziak jest pucaty.....
 
Daffi - jeśli je ale się rusza to jest dobrze. Gorzej gdyby nie jadła albo nie ruszała się tyle i chudła. Z resztą ja Ci zazdroszczę tej wagi bo my... Ech...
Dzisiejsze ważenie i mierzenie szczepienne:
5 miesięcy i 8 dni
wzrost 69,4 cm (urodzeniowo 51)
główka 45,5 cm (ur 38)
waga... 10055 kg (urodzeniowo 4410)

Ktoś da więcej??

(A moja mama mnie pociesza, że ja miałam tyle jak miałam trochę ponad 3 miesiące - też mi pocieszenie, skoro wiem co ze mnie wyrosło!)
 
Akoza Michalinka bije wszelkie rekordy;-)
Dla porównania- koleżanki trzylatek 12 kg wazy...

Ale myśle że nie ma co sie martwić, pewnie jak zacznie raczkować, chodzić, ruszac się to zejdą jej te kg;-)

Daffi nie przejmuj sie, jak dziewczyny piszą, skoro Julka jest pogodna to jest oki;-)
 
reklama
brawa dla Michalinki Akozki... bombowa jest... tylko jak ona sie czuje?? podobno takich dzieci nie powinno klasc sie w lezaczku bo klatka piersiowa moze sie zapasc no i nie zdrowe jest to dla takich dzieci....
 
Do góry