reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wzrost i waga naszych pociech !!

co do wagi Danielka to nie wiem ile przytył, ale kupiłam mu bodziaki i śpioszki na 74cm i co? są na styk. wzięłam metr i okazało się, że Daniel ma już 70 cm! i nikt mi nie wierzy, że ma dopiero 2,5 miesiąca...

Kochana ja Ci wierzę!!! Piotruś jutro 3 miesiąc kończy i ma 72 cm i waży 6300.
 
reklama
skonczone 3 miesiace
6400g i uwaga pielegniarka zmierzyła ja na 68:szok:
co jest niemozlwe zeby przez 6 tyg urosła 11 cm
ja ja mierzylam i wychodzi 64
 
3 miesiące i tydzień - przekroczyliśmy magiczną ósemkę z przodu :szok: Tak więc 64 cm wzrostu i ponad 8 kilo wagi - miss sumo wita ;-) Zazdroszczę tym, co to dzwigają jedynie 6 kilo... To były czasy... ;-)
 
a my ważyliśmy się w zeszłym tygodniu w środę i wyszło 6,250 kilo :) co do wzrostu to nie wiem, lekarz nie mierzył, ale ubieram już w ciuszki o rozmiarze 68/74.
 
Po dzisiejszej wizycie 6800 wagi, wrost nie mierzony, ale zmierzylismy w domu i wyszło 69/70 cm (raz wyszło 70 po chwili 69;) ).
Waga urodzeniowa 3510 , 54 cm długości, jeszcze 220 gram do podwojenia masy urodzeniowej ;)
 
My dziś po szczepieniu za 2 dni 3 miesiac a wiec ...
3 miesiac :
Waga: 6570g
Wzrost :64 cm...

Jesli chodzi o wzrost ja mierze w domu i mi caly czas wychodzi 68 cm... wiec niewiem jak one mierza jakos szybko... a jesli chodzi o wage to wczesniej miś przybral przez miesiac prawie 800g a teraz 400g przez miesiac no ale powiedziala pediatra ze waga idealna a ja bylam pewna ze juz z 7 kg wazy ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry