reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wzrost i waga naszych pociech !!

Wzrostu nie znam, bo u nas w przychodni nie mierzą ze względu na bioderka.

moka83, u mnie też tak powiedzieli. Zmierzyli Zosię pierwszy raz w tym tygodniu i to nie prostując nózek do końca, więc tak mocno orientacyjnie 58 cm, a waga w 12 tyg, 3 dniu - 5600. Miałyśmy ten sam termin porodu, urodziłaś dzień wcześniej i córeczki też nam podobnie przybierają :-)
 
reklama
Nasza Gabrysia
waga urodzeniowa 2600g
2tyg.-2855
4 tyg-3700
7 tyg-4530
8 tyg-4830
Teraz będzie ważona we wtorek ale juz pewnie ponad 5 kg
 
Kajulek. Równo 8 tygodni 6100. Lekarka mówi na niego pączek. No fakt wyrusł z ubranek 62 :-D
A kto powiedział, że na cycu nie ma grubych dzieci? :p
 
Hmmm... Pół cyc - pół sztuczne i mamy 7,875 kg wczoraj (skończony 13 tydzień) i 63,5 cm wzrostu. Jak tak dalej pójdzie to skali dla nas braknie ;-)
 
Przy porodzie Julki waga 3.700 i wzrost 58 cm. Jutro kończy 3 miesiące- waży 6 kg i ma 65 cm długości :)) też kawał KOBITY z niej i na cycu rośnie ;)
 
co do wagi Danielka to nie wiem ile przytył, ale kupiłam mu bodziaki i śpioszki na 74cm i co? są na styk. wzięłam metr i okazało się, że Daniel ma już 70 cm! i nikt mi nie wierzy, że ma dopiero 2,5 miesiąca...
 
reklama
może koszykarzem zostanie? ;) ja dziś w przychodni też przyglądałam się półrocznemu chłopcu i wydawało mi się, że moja Julka jest większa od niego :p
 
Do góry