reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

Aletko super, że uzupełniłaś dane, i nas dołączyłaś ( mała poprawka Quinten 27 maj i 2638 gr przy urodzeniu, 4 tyg przed terminem, długości nie znamy przez nóżki;-).)

Z obliczeń według naszej listy mamy:

CHŁOPCY DZIEWCZYNKI
21 12
 
reklama
Aletka - robie zbiorowke dla mojego malego:
ur: 3150g, 54cm, g:30cm, kl.p:31cm
2m: 5000g, 55cm, g:39cm, kl.p:40cm
3m 11d: 6000g, 60cm, g:41cm, kl.p:42cm
4m 22d: 7260g, 63cm, g:43cm, kl.p:42cm
5m 13d: 7570g, 66cm, g: b.d., kl.p: b.d.
 
Mam pytanko.
Byłam wczoraj u lekarza i na usg wyszła że nasza dzidzia waży 600 gram a jestem w 24 tc, z tego co wiem to dziecko osiąga taką wagę pod koniec 6 miesiąca w okolicach 27 tc,może to za dużo? co to może oznaczać i od czego tak naprawde zależy waga dziecka jeszcze w brzuszku mamy? Z tego co wiem to napewno nie od tego ile waży mama czy ile przybierze w ciąży.
Ja w 24 tc + 4,5 kg na plusie.
Prosze o odpowiedź.
 
reklama
Do góry