reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

Mi się w końcu wczoraj udało zmierzyć chłopaka ma 71 cm

Gosiu -
Twój Piotruś to jakiś strasznie długi. No skończy pół roku i metrowiec będzie - normalnie szok :szok:
 
reklama
Rafał jeszcze nie podwoił swojej wagi ale jest na dobrej drodze. A jak miał by potroić do roku to dziekuję - 13,5 kg kto go będzie nosił???????????????:szok:
 
Nachwaliłam się, że nadrabia wagę... Już mu się znudziło. Od 14 przytył z 7100 do 7150.. Wprawdzie teraz był wazony na wadze w przychodni, a ona zawsze pokazuje około 50 mniej niż nasza, no ale to i tak mało...
A tak poza tym, to Janek plasuje się pomiedzy 10 a 25 centylem. I wagowo i wzrostowo i główkowo :-p.
Dziś nie chciał dać się zmierzyć i z dużym trudem oszacowano jego wzrost na 65,5, z uwagą, że raczej jest więcej. Mi w domu wyszło 67 cm... A głowka 42,5 cm :-).
 
na dzień 24.10. 5 miesiąc, wkraczamy w 6-
waga - 7700
wzrost- 68 cm
obwód główki- 45 cm
obwód klatki- 45 cm

p.s. w końcu bylam ją zaszczepić!:-p
 
gal - wspaniale wymiary :-) No a jaki biust ma duzy... ;-) Moj Jasio ma mniejsza klate - chyba bedzie musial pocwiczyc zeby miec u Zuzi szanse :-D
 
A nam Kacper przestał już tak przybierać na wadze. Przez 3 tygodnie przytył niewiele ponad 200gram.
5 miesięcy i 5dni - 8560
 
aletko czy znalazłabys czas na dopisanie zmian wagowych, bo ja nie mam zbyt wiele czasu zeby czytac w wątkach jak przybieraja majowiątka, a tak to tylko łan luk i juz wiem co jest grane.
 
reklama
Myslałam nad tym, żeby każda z nas mogła edytować i wprowadzać swoje zmiany, żeby nie zawracać głowy Aletce, ale to wymagałoby załozenia nowego watku, każda z nas musiałaby mieć swojego posta (najlepiej dla czytelności bez podpisów), nie byłyby alfabetycznie i pewnie zrobiłby sie balagan...

Podobał mi sie tekst z biustem :-)
 
Do góry