reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

hejka:-)
jesteśmy po szczepieniu i po badaniu.
zuzia waży:
6400
mierzy:
61 w porywach i bardziej wyprostowanych nóżkach 63 cm:-p:-D
 
reklama
Witam,
ja się dopiszę z wyniczkiem 3 miesiące, waga 6100 ile wzrostu to nie wiem ale długi jest bo szczupły:-D. Lekarka powiedziała ze jest duży na swój wiek ale szczerze mówiąc to niewiele jest zieci mniejszych od niego, jakieś wszystkie duże są ostatnio. Nie zapisałam się na majówki na poczatku bo nie chciałam zapeszyć i tak czasem wkleje jakis post który pewnie jest pomijany-Kto ja tu wpuścił?:-p- ale podczytuję bo w końcu przechodzicie to co ja. Poszukam innych watków bo szukam info na temat plam z kupek-jesli również macie taki problem:rofl2:
Pozdrawiam was;-)
 
Witam,...
Nie zapisałam się na majówki na poczatku bo nie chciałam zapeszyć i tak czasem wkleje jakis post który pewnie jest pomijany-Kto ja tu wpuścił?:-p- ale podczytuję bo w końcu przechodzicie to co ja...
Pozdrawiam was;-)

Skoro jesteś "majówką 2007" to za przeproszeniem gdzie się szlajasz ;-)po tym forum skoro nie tutaj? Serdecznie zapraszamy do nas.
 
Skoro jesteś "majówką 2007" to za przeproszeniem gdzie się szlajasz ;-)po tym forum skoro nie tutaj? Serdecznie zapraszamy do nas.
Joanko-szlajam się po Watku głównym zazwyczaj bo tam byłam od poczatku i w sumie to czasu na więcej nie starcza, ale dziękuję Ci serdecznie za zaproszenie. postaram się udzielać częściej:zawstydzona/y::-D:-p
 
Michalek kończy dziś 4 miesiace i wazy 5540g i dł czy wzrostu 62-68, zalezy jakie ubranka :>

P.S. waga urodzeniowa 2900g i 50 cm dł urodzony w 40 tc
 
Kurcze - Jasio startowal z niskiej wagi urodzeniowej (3230) ale jak tak dalej pojdzie to przegoni wszystkich...:szok::szok::szok:
3 miesiace - 6700g...
glowa 43cm:eek:
wzrost 65cm

ubranka na 68 ale juz niektore sa za male... :shocked2:

To wszystko przez jego apetyt i te 200ml kazdorazowo...:shocked2:
 
reklama
Do góry