reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

moja zula też skończyła dzisiaj 3 miesiące, ale wagę poznam dopiero po 28, bo nam przełożyli szczepienie:rofl2::eek:
a tak poza tym to te majowe dzieciaki rosną jak na drożdżach:-):-):-)
 
reklama
My na szczescie mamy wagę w domciu i ważymy sie co tydzien :-)
Oj tak majowe dzieciaczki sa naprawde duuużżże :-D
 
Kamilka po skończeniu trzech miesięcy waży 5600 Lekarz stwierdził, że mogłaby troszkę więcej (1,5 miesiąca temu ważyła4900) i zalecił zagęszczać mleko kleikiem albo kaszką rano i wieczorem,
 
no to jestem w ciężkim szoku,
weszłam tu żeby wpisać nasze wyniki - i przeczytałam Wasze wyniki -
to nasz jest szokujący widze - 3 miesiace i 2 dni - waga 7150 !!!:szok::szok::szok:
ciuszki uzywamy w rozmiarach 74-80 inne są ciasne,
a wcale nie urodził się taki gigant, ale wyszły skutki jego apetytu...
 
Simama- no nie jest tak źle bo tylko troche ponad kilogram jakby na miesiac :tak: Ale ogólnie to mnie lekarz przestrzegał przed przejadaniem maluszka, zeby niepotrzebnie mu żoładka nie rozpychac. Z toba też pediatra o tym rozmawial?
 
My dzis sie szczepilismy i przy okazji poznalismy inne wymiary :
waga 7100g dł.69cm
Pozatym piekna twarda glowka i za raczki podnosi sie do siadania :-)
 
reklama
joanka- jaki równiutki wynik :-D
Mój szkrab: 3 miesiące, 6 dni: 5910g, 60 cm :-)
Ubranka też 62-68... ale bardziej 62, wtedy są idealne :tak:
 
Do góry