reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

reklama
dzieci majowe są wypasione !!!! ale to super!!!! ach te cudowne fałdeczki, im więcej tym lepiej!:-):-):-):-)
 
kurcze to tylko moja taka chudzinka chyba...
zrobiliśmu badania , morfologie i mocz i według mnie wyniki OK
5 października idziemy do szczepienia i zobaczymy co pan doktor powie
ale z tego co zauważyłam to Kamulek najmniej z moich dzieci je:-(
 
Nie tylko Kama jest szczuplaczkiem, mój synek tak samo. Bez fałdek też wygląda fajnie ;-)

Zobaczymny co powiedzą na kontroli na tą jego zawrotną wagę :baffled:
 
Ja nie wiem ile mój je na raz, ale je co 3-4 godziny, a z mojego z cyca więcej niż sto nie pociągnie pewnie. A rosnie w oczach, takie mu się baleronki-nóżki zrobiły i coraz cięższy, a nie waży zawrotnie dużo, bo 6,5kg. Dzisiaj go mierzyliśmy w warunkach domowych, wyszło ok. 62-63cm.
 
przedwczoraj byliśmy u lekarza

4 miesiące i tydzień- 7100kg


Słyszałyście o zmianach żywieniowych?! Teraz produkty glutynowe mają być wprowadzane jeszcze podczas karemienia piersią !!!(po 25latach postanowili zmienić) Najlepsze jest to że firmy produkujace żywność dla dzieci jeszcze nie wprowadziły na rynek produktów glutynowych (ALBO JA JESTEM ŚLEPA I NIE ZNALAZŁAM). Lekarz powiedziała mi żebym zaczęła podawać już teraz...kiedy spytałam o konretne produkty (firmy) ..zadrwiła ze mnie: że tu nie chodzi o reklamę firmy tylko że takie są teraz zalecenia:dry: A jak niby zrobić kaszę manną, skoro trzeba ją gotować (nawet ta błyskawiczną)?:dry:
 
reklama
ja pozostaje przy kaszce ryżowej, nigdy mi sie nie chciało przygotowywać grysiku a tera to nawet nie mam czasu, jakbym nawet chciała:-p

Wczoraj podliczyłam moją Kamile i przez całą dobe zjadła niecałe 500ml mleka w tym połowa była zagęszczona kaszką
 
Do góry