reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

reklama
Mysz1978 ja mam własnie dziewczynkę mniej więcej takich rozmiarów i mniej więcej okolo 7 kg i nie sądzę, żeby to byl powód do zmartwień :no:
Mam przynajmniej więcej ciałka do kochania, tulenia, całowania :-)
To nie znaczy, że jak dzieciątko teraz jest dosyć duże to będzie wielkie jak dorośnie :no:
Ja mam chrześniaka, który jak się urodził mial 60cm długości i ponad 4kg a teraz jest najmniejszy w klasie a ma już 8 lat.
Więc nie ma reguły.
Najważejsze, żeby nasze Skarby byly zdrowe :-):-):-)
 
mysz ty sie nie martw, bo nasz kacperek miał3,5 miesiaca i wazyl 7600. tylko, ze on długi jest.:tak:

a poza tym dzieci jak zaczną sie ruszac intensywnie to gubiągoloneczki nasze kochane
 
Mysz - co Ty za brednie wypisujesz :no:. Masz superanckiego synka :tak::-) i nie martw się tak jego wagą. Zobaczysz później będzie szczuplutki ;-)
 
Mój w porównaniu z waszymi szkrabami to jest chuderlaczek... 3,5 miesiaca: 6100. W ogole ostatnio cos mało przybiera a je normalnie i nei wiem co jest grane :-( Ale pocieszam sie myślą ze bedize zwinniutki i gibki ;-)
 
dzieki dziewczyny za pocieszenie :-) Jasio nie jest gruby, ale boje sie ze pojdzie w kierunku rodziny swojego ojca :dry:, ktory jako dziecko do szczuplych nie nalezal a i teraz wazy 108kg (jest wprawdzie wysoki bo ma 190cm wzrostu...). Tesciowa jest jedna z najtezszych osob jakie znam...
Tak wiec - ledwo Jasio zacznie chodzic zagonie go do sportu :-D Byleby nie byl jak Pudzian... :szok:
 
co jest kurde balans?? my jesteśmy najchudsze??? :szok: jak podtrzymuję małą pod głowke w trakcie karmienia,to potem mi ręka drży z wrażenia,czyli jak na mnie to ona juz nie jest taka subtelna,jak po porodzie :-p
 
mój synek jest szczuplejszy:-(

Dziś ma więcej niż Twoja córa przy ostatnim ważeniu, a ciągle waży mniej od niej (5850), no a on jest chłopcem...
Może powinnam go zacząć dokarmiać? Już sama nie wiem...
 
Mój synuś zważony w warunkach domowych waży już ok 6500 (wczoraj skończył 4 miesiące)
Jak miał 3 miesiące, ważył 5500 (brak wpisu na początku wątku), więc śmignął porządnie, a ja się martwiłam, że on za krótko je, a ja nie mam pokarmu...
Na długość nie wiem ile ma, ale coś między 62 a 68, bo w pajacach na 62 robi dziury w stopkach :-)
 
reklama
kurcze - az wierzyc mi sie nie chce ze moj Jasio tak wszystkich dogonil i przegonil z waga... Synek Aletki wyglada na wiekszego niz Jasio a wazy mniej... :szok:
Powtorze - wolalabym miec drobniejsze dziecko tak wiec krupko i betka - nie martwcie sie :-)
 
Do góry