reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

reklama
No to teraz uwaga bo podaje wymiary moich "wielkoludow"
Waza po niecale 9 kg i mierza 84 i 85 cm.A rozmiar buta to 20
 
No to teraz uwaga bo podaje wymiary moich "wielkoludow"
Waza po niecale 9 kg i mierza 84 i 85 cm.A rozmiar buta to 20
:szok::szok::szok:Mojej nie wazylam teraz,ale na bilansie dwu latka miala 15kg,do malych nie nalezy 94cm wzrostu bylo piec miesiecy temu.Teraz ma niecale 2,5 ale wyglada na 4latke:tak::szok:tak!jak mowie ile ma to ludzie robia:szok::szok::szok:!W swieta odwiedzilam kuzynow 6lat ale jak ja sie przerazilam jakie maja nogi patyki:szok:,sa lzejsi napewno od mojej:tak:,ale tylko troche wyzsi!
 
My byliśmy na zaległych bilansach.
L. 6,5 roku - 134 cm/25,3 kg
O. 4 latka 118 cm/19 kg
Z. 16 miesięcy 95 cm/14700g
Czyli duże są.
 
Moja ma 100cm:szok::szok::szok:,jak na 2,5latka chyba troch duzooo:baffled:,ale co ja na to poradze zadnego hormonu wzrostu jej nie podaje:no::-).
 
reklama
Do góry