reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

reklama
Franek ma 1 rok i 11 miesięcy - mierzy 98 cm, waga coś ok. 13,2 kg. Bucik 24-25.


Wszyscy go biorą za starszego......teraz już wiem czemu nad morzem tak dziwniew na nas patrzono, na jego zachowanie i to że tak słabo mówi :shocked2: :sorry2: :dry:.
 
Dziewczyny mam pytanie do was, w związku z tym że nawinęła mi się (przez przypadek) mamuska której próbuje pomóc w formie ciuszków dla maluchow, ma ona dwoje dzieci w wieku dziewczynka 2 latka a chłopiec 3,5 powiedzcie proszę czy sie wiecie na jaki wzrost powinnam szukac ubranek?
 
Rozpietość bywa różna, dla dziewczynki celowałabym 92-104, najwyżej będą trochę za duże to dorośnie.
Dla chłopca to nie wiem. Myślę, że conajmniej 110.
 
Nasz Alek ma 2 latka i 1 miesiac. Masa ciala 11,5 kg, wzrost 88cm. numer butka 24. Szczuplaczek z niego, je w miare normlanie, ale wychasa wszystko co zje:-p
 
reklama
witam.
my już po trzecich urodzinkach wię zaraz skoczymy do czterolatków-przedszkolaków.
to nasz ostatni wpis tutaj:(
oskar 3 latka i 2 tyg.
14,700
94,5
14,5cm-stópka czyli 24-25
ząbków juz 20 od dłuższego czasu.
pozdrawiamy i żegnamy
 
Do góry