reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga Naszych Dzidzi :)

Mój synek na wczorajszym USG (35tc+6d) ważył 2900-3000g. :tak:
Albo rośnie w baaardzo szybkim tempie albo w szpitalu i w gabinecie mają trochę inaczej skalibrowane USG. :confused:
 
reklama
Ślicznie wasze dzieciaczki rosną. :tak:
Trochę mi szkoda ze do chwili porodu już nie będę widziała mego maluszka na USG, No cóż, jak wielkiego będę miała synka zostanie dla mnie zagadką aż do porodu.

Mój synek na wczorajszym USG (35tc+6d) ważył 2900-3000g. :tak:
Albo rośnie w baaardzo szybkim tempie albo w szpitalu i w gabinecie mają trochę inaczej skalibrowane USG. :confused:
A miał być średniaczek :-) a tu się zapowiada solidny facet :-)
 
Witajcie:)
Kurcze jak Was czytam to się normalnie zaczełam bać. Lekarz mówił ,że byczek ale w normie mój synek dokładnie 32 i 6 dzień ważył 2500.
 
Żabka, to ja mam podobnie - młody w 34 z niewielkim haczkiem ważył 2090 plus wielkość brzuszka wskazująca na 32 tydz. Czyli straszna kruszyna, a przynajmniej tak mi sie zdaje. Na ale i ja i mój J. ani specjalnie wysocy nie jesteśmy, a całe zycie moglibysmy w wadze piórkowej startować.

Oczywiscie rozsądek rozsądkiem, ale wkreciłam sobie od razu, że z dzieckiem jest coś nie tak, bo jest takie maleńkie. Ech, już sie nie mogę doczekać, jak będzie po tej stronie...
 
reklama
Do góry